Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark 15 saniye içerisinde sadece yüksek gözlem becerisine sahip kişiler bulabiliyor

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 farkı 15 saniyede bularak yüksek gözlem becerisine sahip olduğunuzu kanıtlayın.

GİRİŞ 01.03.2024 17:32 GÜNCELLEME 01.03.2024 17:32
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark, gözlerinizin keskinliğini test etmek için hazırlanmış optik illüzyonlu fark bulma mücadelesidir. Bu tarz zekâ testi oyunları görsel hafızanızı, bilişsel zekânızı ve dikkat yeteneklerinizi geliştirir.

Zihinsel sağlığınızı geliştirmek için düzenli olarak zekâ testi çözmek, ilerleyen yaşlarda karşılaşılabilecek hafıza problemlerinin önüne geçilmesine de destek olur. Dikkat seviyenizin ne derece olduğunu ve zorlayıcı fark bulma mücadelelerinde ne denli başarı gösterebileceğinizi görmek ister misiniz?

SERVİS YAPAN GARSONLARA AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ 3 FARKI HERKESTEN ÖNCE BULUN

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark 15 saniye içerisinde sadece yüksek gözlem becerisine sahip kişiler bulabiliyor

Yukarıdaki görselde bir kahve dükkânında servis yapan 3 garson görüyorsunuz. Garsonlardan bir tanesi elinde tepsi ile kahve ve kurabiye taşıyor. Bu servis yapan garsonlara ait iki resim, her ne kadar birbirine tıpatıp benzese de aslında aralarında 3 ufak farklılık bulunuyor.

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 farkı sadece 15 saniye içerisinde bulmanız için hazırlanan bu mücadeleye katılmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse süreyi başlatalım!

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark 15 saniye içerisinde sadece yüksek gözlem becerisine sahip kişiler bulabiliyor

Yukarıdaki görsele iyice odaklanın ve tüm dikkatinizi toplayın. Sadece 15 saniye içeresinde iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı bulmaya çalışın. Verilen süre içerisinde bu farklılıkları bulabilirseniz yüksek gözlem yeteneğine sahip olduğunuzu söyleyebiliriz.

Zaman birazdan dolacak. Zihninizi boşaltın ve farklılıkları görmek için tekrar iki resme de göz gezdirin. Bu ana kadar herhangi bir farklılık tespit edebildiniz mi? Gerçekten yeterince dikkatli misiniz? Ve zaman doldu.

SÜRE DOLDU, ŞİMDİ CEVAPLARI KONTROL EDELİM

Artık sayfayı aşağıya doğru kaydırarak çözüm görseline geçerek cevaplarınızın yerlerini kontrol edebilirsiniz.

Servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark 15 saniye içerisinde sadece yüksek gözlem becerisine sahip kişiler bulabiliyor

Evet, servis yapan garsonlara ait iki resim arasındaki 3 fark bu şekildeydi. Peki, siz iki resim arasındaki 3 farkı bulabildiniz mi yoksa zorluk seviyesi biraz fazla mı geldi? Yorumlarda bizimle paylaşın ve kendinizi bu alanda geliştirmek isterseniz su dolduran çocuğa ait iki resim arasındaki 3 farkı 10 saniyede ya da resimdeki gizli nesnelerin tamamını 60 saniyede bulmayı deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir;

O harfleri arasındaki 0 rakamını 6 saniyede bulabilecek kadar dikkatli misiniz? Optik illüzyon testi ile kendinizi test edin!O harfleri arasındaki 0 rakamını 6 saniyede bulabilecek kadar dikkatli misiniz? Optik illüzyon testi ile kendinizi test edin!

Görselde kaç tane üçgen olduğunu bulabilir misin? Keskin görsel zekâya sahip kişilerin sadece %2’si bu testte başarılı olabiliyor!Görselde kaç tane üçgen olduğunu bulabilir misin? Keskin görsel zekâya sahip kişilerin sadece %2’si bu testte başarılı olabiliyor!

Kişilik testi: Duygularınız ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Resimde ilk gördüğünüz şey duygularınız ile nasıl başa çıktığınızı analiz ediyor!Kişilik testi: Duygularınız ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Resimde ilk gördüğünüz şey duygularınız ile nasıl başa çıktığınızı analiz ediyor!

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 4
 • mert 1 ay önce Şikayet Et
  buldum!!!! 10 saniyede 2 tane 3. yü bulamadım.önlük çok zordu.
  Cevapla
 • Uyanin 1 ay önce Şikayet Et
  Önlük
  Cevapla
 • Fikret Hacıoğlu 1 ay önce Şikayet Et
  Elin orada ne fark var?
  Cevapla
 • Çağrı 1 ay önce Şikayet Et
  El değil sağda ki adamın kalça da çıkıntıyı göstermiş. Tek kaçırdığım yer :(
  Cevapla
DİĞER HABERLER
AK Parti'den İsrail'in skandal paylaşımına çok sert tepki: Bunun hesabını verecekler!
Kulüpler Birliği, Mehmet Büyükekşi ile masaya oturuyor: 3 büyük takım yok