İnterneti kasıp kavuran kişilik testi: Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz?

“Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz” sorusuyla yayılan viral kişilik testi, "güçlü ve inatçı" mı yoksa "ilgili ve sempatik" biri mi olduğunuzu ortaya çıkarmak için hazırlanmıştır.

İnterneti kasıp kavuran kişilik testi: Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz?
İnterneti kasıp kavuran kişilik testi: Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz?
GİRİŞ 01.03.2024 08:52 GÜNCELLEME 01.03.2024 09:18
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Optik illüzyon; renk, ışık ve desenleri kullanarak gördüklerimizi işlerken beynimizi kandırmaya yönelik tasarlanan görsellerdir. Bu görseller, gördüğümüz şeyleri farklı algılamamızı sağlayarak beynimizi kandırsa da çoğu zaman derinlerde yatan bazı gerçekleri gün yüzüne çıkarabilir.

Son zamanlarda interneti kasıp kavurarak her yerde karşımıza çıkan “çatal mı yoksa kadeh mi göryorsunuz” sorusuyla paylaşılan viral kişilik testi de, “güçlü ve inatçı” mı yoksa “ilgili ve sempatik” biri mi olduğunuzu ortaya çıkarmayı hedefleyen optik illüzyon görsellerinden bir tanesidir.

Peki, siz resme baktığınızdan ilk ne göreceksiniz? Hadi kişiliğinizi aydınlatalım!

Akıllı telefonunuzu şarj ederken sıkça yaptığınız 10 şarj hatasıAkıllı telefonunuzu şarj ederken sıkça yaptığınız 10 şarj hatası

ÇATAL MI YOKSA KADEH Mİ GÖRÜYORSUNUZ?

İnterneti kasıp kavuran kişilik testi: Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz?

Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz” sorusuyla internet âleminde yayılan bu viral kişilik testi resimde gördüğünüz ilk şey üzerinden kişiliğinize ait gizli kalmış birçok detayı ortaya çıkarmaya hedefliyor.

"Güçlü ve inatçı" mı yoksa "ilgili ve sempatik" biri mi olduğunuzu öğrenmek için yukarıdaki resme odaklanın. Gözünüze çarpan ilk şeyi belirleyin. Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz, karar verin ve gördüğünüz şeye ait kişilik analizi yorumlarını okuyun.

İnterneti kasıp kavuran kişilik testi: Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz?

 • İlk Bakışta Çatal Görenler

Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz” sorusuyla yayılan bu viral kişilik testinde ilk bakışta çatal silueti mi gördünüz? Öyleyse siz, çok inatçı ve güçlü bir kişiliğe sahipsiniz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi hiç tereddüt etmeden yapmaya eğilimlisiniz.

Özgürlüğünüze hayatta hiçbir şeye olmadığı kadar düşkün aynı zamanda fazlasıyla romantik bir kişiliğe sahipsiniz. Hayatınızdaki insanı yaşamınızın merkezine koymaktan da asla çekinmeyen, sevgi dolu bir kişiliğe sahipsiniz.

4 malzemeli limonlu kurabiye tarifi nasıl yapılır? 4 malzemeli limonlu kurabiye tarifi nasıl yapılır?

 • İlk Bakışta Kadeh Görenler

Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz” sorusuna kadeh cevabı mı verdiniz? O zaman siz ilgili ve sempatik bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Sempatik kişiliğiniz sizi dost canlısı olarak gösterdiği için çevrenizdeki en sıcakkanlı insan olarak tanınırsınız ve insanlar size yakınlık kurmaktan asla çekinmez.

Ancak siz, arkadaş konusunda aşırı seçici ve katısınız. Yakın çevrenize alacağınız insanları uzun elemeler sonucu seçiyor, aklınız ile oynayan kişileri sevmiyorsunuz. Yönlendirilmekten nefret eden bir kişiliğe sahipsiniz.

Çiçek sinekleri nasıl yok edilir? Çiçek sinekleri için kesin çözüm… Çiçek sinekleri nasıl yok edilir? Çiçek sinekleri için kesin çözüm…

Çatal mı yoksa kadeh mi görüyorsunuz” sorusuyla yayılan viral kişilik testi bu şekildeydi. Peki, siz resme ilk baktığınızda ne gördünüz ve gördüğünüz şeye ait yapılan yorumlamalar size hitap etti mi? Yorumlarda bizimle paylaşın!

İlginizi çekebilir;

Uyku pozisyonuna göre kişilik testi: Uyku pozisyonunuz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?Uyku pozisyonuna göre kişilik testi: Uyku pozisyonunuz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Kişilik testi: Duygularınız ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Resimde ilk gördüğünüz şey duygularınız ile nasıl başa çıktığınızı analiz ediyor!Kişilik testi: Duygularınız ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Resimde ilk gördüğünüz şey duygularınız ile nasıl başa çıktığınızı analiz ediyor!

Saç tipine göre kişilik testi: Saç tipiniz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor? Saç tipine göre kişilik testi: Saç tipiniz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 7
 • Alim 4 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIN KANUNLARINI İSTERİZ ALLAHIN ADALETİNİ İSTERİZ ALLAHIN RAHMETİNİ BEREKETİNİ LUTFUNU İKRAMINI İHSANINI RIZASINI SEVGİSİNİ HOŞNUTLUĞUNU VE DOSTLUĞUNU KAZANMAK İSTERİZ ALLAHIN HUZURUNDA OLMAK İSTERİZ ALLAHA KAVUŞMAK İSTERiZ.
  Cevapla
 • nya 4 ay önce Şikayet Et
  Çatal
  Cevapla
 • Speak Turkish 4 ay önce Şikayet Et
  Yanıltıcı görüntü değil optik illüzyon yani, çünkü yabancı kelime kullanınca daha entel olunuyor herhalde.
  Cevapla
 • Derya 4 ay önce Şikayet Et
  Çatal görünümlü kadeh
  Cevapla
 • SilvstirSittirlone 4 ay önce Şikayet Et
  Ben tahta kaşık ve su bardağı gördüm. Ee ne olcek şimdi?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC vatandaşlarına müjde
Dünyanın konuştuğu yatırım buraya yapılacak! Bakan inceledi