ABD'li bakandan küstah çıkış!

ABD Enerji Bakanı Rick Perry, Türk Akımı ile Kuzey Akım-2 boru hatlarının yapımına muhalif olduklarını söyleyerek, 'ABD, Türk Akımı ve Kuzey Akım-2'ye karşı mücadelesini sürdürüyor.' dedi.

ABD'li bakandan küstah çıkış!
ABD'li bakandan küstah çıkış!
GİRİŞ 13.11.2018 03:57 GÜNCELLEME 13.11.2018 04:48
Bu Habere 19 Yorum Yapılmış

ABD Enerji Bakanı Rick Perry, Türk Akımı ile Kuzey Akım-2 boru hatlarına karşı mücadele yürüttüklerini söyleyerek, "Ukrayna ve Avrupa vatandaşları, tek kaynaktan enerji tedarikinin esiri haline gelmemeli" dedi.

 

 

"TÜRK AKIMINA KARŞI MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ"

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de Başbakan Vladimir Groysman ile görüşen Perry, "ABD, Türk Akımı ve Kuzey Akım-2'ye karşı mücadelesini sürdürüyor. Bunun sebepleri de ortada. Ukrayna ve Avrupa vatandaşları, tek kaynaktan enerji tedarikinin esiri haline gelmemeli" dedi. Perry, ABD'nin enerji alanında Ukrayna'yla partner olarak çalışmaya hazır olduğunu da sözlerine ekledi.

 

 

ABD'DEN UKRAYNA'YA İŞBİRLİĞİ TEKLİFİ

Böyle bir partnerliğe ilgi duyduklarını dile getiren Ukrayna Başbakanı Groysman, iki ülke arasında enerji alanındaki işbirliği için sayısız fırsatın olduğunu belirterek şunu dedi: "Ukrayna doğalgazının üretimi, doğalgaz transit sisteminin idaresi, nükleer alanındaki işbirliğinin derinleştirilmesi ve birlikte daha güçlü olmamız için iyi fırsatlara sahip olduğumuz her alanda partnerliğe hazırız".

ETİKETLER
küstah
YAZDIR
YORUMLAR 19
 • yürü git 5 ay önce Şikayet Et
  "Ukrayna ve Avrupa vatandaşları, tek kaynaktan enerji tedarikinin esiri haline gelmemeli" dedi. hayatta duyabileceğiniz en geri zekalı söz. bu hatlar olmadığında neyin esiri olacaklar onu da söylese ya, nereden enerji edecekler?
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  Eskiden emir verirlerdi şimdi tehtid ediyorlar demekki iyi yoldayız ALLAH(c.c.)YAR veYARDIMCIMIZ OLSUN.Çakallar ulusun dursun.
  Cevapla
 • KKB 6 ay önce Şikayet Et
  Tabi eskiden böyle değildi. Büyükelçi başbakanla görüşürüz o iş biterdi. Şu an sanki bir kayaya toslamış gibi bir halleri var.
  Cevapla
 • Cansu 6 ay önce Şikayet Et
  Roma İmparatorluğu ABD ise Osmanlı İmparatorluğu Türkiye'dir.
  Cevapla
 • Göktürk 6 ay önce Şikayet Et
  terörist alçaklar onun için bütün terör örgütlerini destekliyorsunuz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Dünyayı ağlatan video! Sağır ve dilsiz kadın Kur'an-ı Kerim'i...
Körfez'de gerilim artıyor! Karşılık vermeye hazırız