Yair Netanyahu: Trump'a tapıyoruz! İsrail için rock yıldızı

ABD'deki muhafazakarlara hitap eden bir kanala konuşan İsrail liderinin oğlu Yair Netanyahu, Donald Trump'ın İsrail'de gerçek bir rock yıldızı olduğunu, İsraillilerin kendisine taptığını söyledi.

Yair Netanyahu: Trump'a tapıyoruz! İsrail için rock yıldızı
Yair Netanyahu: Trump'a tapıyoruz! İsrail için rock yıldızı
GİRİŞ 11.06.2019 15:37 GÜNCELLEME 11.06.2019 15:37
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu'nun adı skandallarla birlikte anılan oğlu Yair, Amerikan muhafazakar medya ağı Blaze'e verdiği röportajda, durmadan babasına seçim hediyesi niteliğinde kararlar alan ABD Başkanı Donald Trump'ı yere göğe sığdıramadı.

 

 

Son olarak Arapları ''İspanyol işgali altındaki Kuzey Afrika topraklarını kurtarmaya'' çağırmasıyla gündem olan Yair Netanyahu, Teksas merkezli Blaze TV'ye demecinde, Trump'tan ''rock yıldızı'' diye söz etti.

"İsrallilerin ezici çoğunluğu Amerika'ya tapıyor, Başkan Trump'a tapıyor. O İsrail'de gerçek bir rock yıldızı" diye konuşan İsrail liderinin oğlu, hızını alamayarak şunları da söyledi:

 

Başkan Trump, İsrail ile Yahudi halkının bugüne dek Beyaz Saray'da sahip olduğu en iyi dost ve Yahudi tarihinde daima hatırlanacak.

Trump'ın BM kararlarının ve uluslararası konsensüsün hilafına Kudüs''İsrail'in başkenti'' olarak tanıması ve Mayıs 2018'de ABD Büyükelçiliği'ni Kudüs'e taşımasına övgüler düzen Yair Netanyahu, birinci Pers imparatorluğunun kurucusu Büyük Kiros'un 2500 yıl önce Kudüs'ü tanıdığı için Yahudi halkı tarafından hala hatırlandığını dile getirip "Yani bizim hafızamız uzun vadelidir" dedi. 

YAZDIR
YORUMLAR 17
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  Rock yıldızı bilmem ne adamı. Siz tapın trump’a. İki yakanız bir araya gelmeyecek. Bir gün karkat ağacı bile kurtarmayacak sizi
  Cevapla
 • yusuf 4 ay önce Şikayet Et
  seytanin it leri ancak seytan a tapar lar
  Cevapla
 • mehmet 4 ay önce Şikayet Et
  Bizim millette balık hafızalı.
  Cevapla
 • Selçuklu 4 ay önce Şikayet Et
  Ağlama duvarına yerleştirin, yakışır. Gidip gelip trump taşına bakar ağlarsınız
  Cevapla
 • tpolat 4 ay önce Şikayet Et
  adamlar 2500 yıl once olanları bile kayıt etmiş wğitimini almıs bizim turkler sadece 100 yıllık yalan tarihle yetiniyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sürenin dolmasına 2 gün kala görüntüler geldi! MSB'den açıklama!
Türk istihbaratı tespit etti ve açıkladı! Türkiye'ye karşı kalleş plan