Aydın'da akıl almaz vahşet

Aydın'ın Efeler ilçesinde kimliği belirsiz kişi veya kişiler, 2'si yavru 3 sokak köpeğini demiryolundaki raylara bağlayarak ölüme terk etti.

 • GİRİŞ13.03.2018 15:14
 • GÜNCELLEME13.03.2018 15:15
Aydın'da akıl almaz vahşet

Kaçamayan hayvanlardan birinin üstünden geçen tren, başını gövdesinden ayırdı. Aynı şekilde bağlanan diğer 2 köpeği ise treni durduran Büyükşehir Belediyesi ekipleri ezilmekten kurtardı.

Olay, dün akşam saatlerinde, Ilıcabaşı Mahallesi'nde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler, 2'si yavru olmak üzere 3 köpeği, farklı saatlerde demiryolundaki raylara iple bağlayarak ölüme terk etti. Hayvanlardan birinin üzerinden geçen tren, başını gövdesinden ayırdı. Kısa süre sonra, bölgede iki yavru köpeğin daha aynı şekilde raylara iple bağlandığı ihbarını alan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, treni durdurarak bağlı olan yavruları ezilmekten kurtardı. Başı kopan köpeği gören vatandaşlar, vahşet karşısında şok yaşadı.

 

 

Etiketler

Yorumlar11

 • Vatandaş 2 gün önce Şikayet Et
  Veremedinmi birinede oraya bağladın vijdansız mahluk. Allahım beni öyle vijdansızlarla karşılaştırma
  Cevapla
 • vatansever 3 gün önce Şikayet Et
  (onlar benim sessiz kullarımdır,onların hesabını ancak soracağım diyen ) Rabbimiz elbet bu caniliğn hesabını en ağır şekilde ödetir
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Tuncay 3 gün önce Şikayet Et
  bu işler ancak inancı olmayan bozuk karakterlerin işi, Allah bunları kahretsin. ahiret cezaları bunların çok ağır ama dünya cezaları maalesef bedava. Yapanlara en ağır cezalar verilmelidir.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • hakan 3 gün önce Şikayet Et
  bunu yapan cani katil hayatta sana böyle davransın
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • kayra-keskin 3 gün önce Şikayet Et
  inşallah bu vahşeti yapan iblislerin kolları kökünden kopar ve geberene kadar ömür boyu acı çekerler
  Cevapla Toplam 5 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat