İŞKUR'dan ön lisans mezunu okul öncesi öğretmeni alımı! Şartlar neler?

Türkiye İş Kurumu, Türkiye geneli en az ön lisans mezunu olmak şartı ile okul öncesi öğretmeni alımı yapıyor. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuru şartları ve başvuru ekranı haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR'dan ön lisans mezunu okul öncesi öğretmeni alımı! Şartlar neler?
İŞKUR'dan ön lisans mezunu okul öncesi öğretmeni alımı! Şartlar neler?
GİRİŞ 15.10.2018 09:27 GÜNCELLEME 15.10.2018 09:27

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan en güncel ilanlara göre Türkiye geneli en az ön lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği okul öncesi öğretmeni alımı yapılmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır? 2018 yılında ülke genelinde bu zamana kadar 906 bin civarında kişiye istihdam sağlayan İŞKUR’un en güncel ilanlarını haber7.com üzerinden takip edebilirsiniz. İşte detaylar...

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu ilanlara başvuru yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Her ilanın kendine özel başvuru şartları yer almaktadır. Bunların bazıları deneyim şartı ararken bazıları ise deneyim şartı aramamaktadır.

Okul Öncesi Öğretmeni / İŞKUR

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yapılan okul öncesi öğretmenliği alımlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan linke tıklayarak, açılan sayfadaki kendilerine uygun ilanlara başvuru yapabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız...

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Terör bağlantısı olan 259 muhtar görevden alındı!
Türkiye'nin tank avcıları attığını vurdu