İbrahim Tatlıses vuruldu

Sanatçı İbrahim Tatlıses'in Maslak'ta silahlı saldırıya uğradı. Başından vurulan Tatlıses Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyatı saat 05.30 sıralarında sona eren Tatlıses yoğun bakımda tutuluyor.

Eklenme: 14 Mart 2011 16:30 / Güncelleme: 14 Mart 2011 16:30 / 418,886 Okunma / 157 Yorum

Dün gece televizyon programından sonra Maslak'ta silahlı saldırıya uğrayan ve ağır yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses'in ameliyatı bitti. Yoğun bakıma alınan Tatlıses'in ameliyatında bulunan
Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi Çağlar Çuhadaroğlu, üsnlü sanatçının hayati tehlikesinin devam ettiğini açıkladı. Çuhaaroğlu ancak Tatlıses'in hastaneye ilk geldiği noktadan daha iyi durumda olduğunu bildirdi.

Doktorlar daha sonra yaptıkları açıklamada Tatlıses'in hayati tehlikesinin azaldığını fakat felçli kalabileceğini kaydettiler.

Dakika dakika gelişmeler:

SAAT 00:00 TATLISES VURULDU

Şişli’de silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses’in durumunun ağır olduğu öğrenildi. Saldırıda, Tatlıses’in yardımcısı olduğu belirtilen İpek Çakıcı’nın da yaralandığı bildirildi.

İddialara göre, ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Şişli’de saat 00.00 sıralarında kimliği belirsiz şahısların silahlı saldırısına uğradı. Uzun namlulu silahlarla uzun mesafeden gerçekleştirilen saldırıda Tatlıses ile yanında bulunan ve yardımcısı olduğu belirtilen İpek Çakıcı da yaralandı.

Tatlıses ve Çakıcı, ilk olarak Özel Levent Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılar, buradan ambulansla Özel Maslak Acıbadem Hastanesi’ne sevk edildi. Sevk sırasında Tatlıses’in korumaları görüntü almaya çalışan basın mensuplarına saldırdı. Acıbadem Hastanesi'nde ameliyata alınan İbrahim Tatlıses ve İpek Çakıcı’nın durumlarının ağır olduğu öğrenildi. Olay yerini emniyet kordonuyla çeviren polis, detaylı delil araştırması yaptı.

Olay yerinde çok sayıda uzun namlulu silaha ait mermi kovanları bulundu. Polis, saldırıyı gerçekleştiren ve siyah bir otomobille kaçan failleri yakalamak için çalışma başlattı.

SAAT 01:15 HASTANE ANA-BABA GÜNÜ!

Doktorların birazdan açıklama yapması bekleniyor.. Twitter mesajları atan ünlülerden bazıları, Tatlıeses'in yoğun bakımdaki odasının önünde sevinç çığlıklarının atıldığını geçti..

Kaynak: HABER 7 - AJANSLAR

Yorumlar Yorum Yaz
 • ATALAY

  şifa dileyelim 16 Mart 2011 13:41

  sn.Tatlısese ateş edenlerin kimler olduğunu da kimlerin olmadığını da bilemeyiz.Suçluyu araştıran birimler çalışmalarını yapsınlar,ondan sonra yorumlarımızı yapalım.Afaki konuşmalar emniyeti yanlış yere sevkedebilir.Boylece ilgisiz kişi veya gurupları lekelememiş olabilir.Borç aldığı yer,pkk,bdp,KCK,,işortağı ,apo,vs vs olabilir de olmayabilirde.Şu aşamada olayın olması ve sonucu önemli.suçlu bulunması olayı olmamış kılmaz..Olay çirkin ve insanlık dışıdır

 • Ben kendim

  Zeynep 15 Mart 2011 03:04

  Birşey bilmediğimi söylerken sanırım beni, medyayla beyni yıkanmışlardan sandın. Ben çok sorgular az itimat ederim.Ayrıca benim kan kardeşim kürttür.Sen daha demokrasi nedir bilmezken, Ergenekon size zulmederken,ben kürtlerin haklarını savunuyordum.Hayatımda türklüğüm yüzünden ne kimseye üstünlük tasladım ne eziklik çektim.Benim dinimde kavimcilik yasaktır. PKK dinsizlik felsefesini benimser.Başka bir şey bilmesek bile bu yeter. Sen de Fırat news vb. okuyup sonra tarafsız ve doğrucu oldum sanma.Maşa olma..

 • Cevat EŞ

  Başbakan talimat verdi???? 15 Mart 2011 00:27

  İboyu hiç mi hiç sevmem, sevmedim hayatımda. O kadar aşşağılık olmamakla birlikte, biraz da M.Ali Erbil ayarında bir sunucu. Düşünsel yönden çok değersiz. Ne diyelim Allah acil şifalar versin, geçmiş olsun. İnşaallah bundan sonra geçmişini sorgulayıp, şu absürd çevrelerden sıyrılır. Haberde dikkatimi çeken şu "Başbakan talimat verdi" acaba başbakan talimat vermezse tıbbı müdahalelerin sonucu farklı mı olacak? Sinir ediyor yav insanı.

 • Ömer DEMİRBAĞ

  AHLAKSIZ SALDIRI 15 Mart 2011 00:27 - Toplam 1 kişi beğendi.

  Hiç bir parçasını sonuna kadar dinlemiş, hiç bir filmini ve programını izlemiş değilim. Alkış, para, ün, güzel ses... bunların öbür tarafta sıfır olduğunu da biliyorum. Ancak bir insana habersiz yaklaşıp ateş etmek, gerekçesi ne olursa olsun, çok kahpece. En yırtıcı hayvanın bile avına saldırmasında kendince bir kural, bir namus vardır. Bu saldırı çok alçakça. Bir insanı öldürmekle bütün insanlığı öldürmek aynı şey. Bu kadar üzüleceğimi ben de tahmin etmezdim. Acil şifalar diliyorum.

 • Ahmet Kaplan

  ALLAH hayırlı şifalar versin 15 Mart 2011 00:00

  ALLAH hayırlı şifalar versin inss onu çoluk çocuğuna bağışlasın Amin

 • TÜM YORUMLAR İÇİN TIKLAYIN