Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni dönemi başlatıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Novi Pazar Büyükşehir Belediyesi önünde halka hitap etti ve Sırbistan'la yeni dönemin müjdesini verdi.

GİRİŞ 11.10.2017 15:19 GÜNCELLEME 11.10.2017 15:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan Novi Pazar Büyükşehir Belediyesi önünde yaptığı konuşmada"
Türkiye ile Sırbistan arasında yeni bir dönemi başlatıyoruz.Bugün Sayın Vucic ile birlikte sizlerin karşısında olmamız çok anlamlı."ifadelerini kullandı.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü;

SIRBİSTAN BİZİ BİRLEŞTİRMELİ

"Çok güçlü ve derin ilişkilerimiz olan Sancak bölgesindeki kardeşlerimizin sevinci sevincimizdir, üzüntüsü üzüntümüzdür. İnanıyorum ki bizi etnik milliyetçilikler ayırmamalı tam aksine bizi Sırbistan birleştirmeli.2 GÜNDE 16 ANLAŞMA

Önümüzdeki dönemde bağlarımızı daha da güçlendireceğiz. Dün 12 anlaşmaya imzamızı koyduk. Bugün de 4 anlaşmayı burada imzaladık. İki günde 16 imza attık. Hayırlı olsun. 

FETÖ'YÜ BALKANLARDAN TEMİZLEYECEĞİZ

Değerli dostum Vucic ile bu konuda aynı düşüncelere sahibiz. Buradaki kardeşlerimizin gönlündeki yerimizin sözde olmadığını 15 Temmuz darbe girişiminde Vucic'in desteğini unutmam mümkün değil.Değerli dostum Vucic'in FETÖ'ye karşı nasıl bir mücadele verdiğini biliyorum. FETÖ denilen ihanet çetesini ülkemizden olduğu gibi Balkanlar'dan da söküp atacağız. Bu hususta Sayın Vucic'e güvenimiz ve itimadımız tam. 15 Temmuz gecesi bize ilk destek veren liderlerden biri de Vucic olmuştur."

YAZDIR
YORUMLAR 48
 • Hamidiye süvarisi 9 ay önce Şikayet Et
  Tamam sırplar katliam işledi bunu kimse inkar edemez.Ama bir daha yapılmaması için önlem alınması lazım.Reiste onu yapıyor.
  Cevapla
 • mert 9 ay önce Şikayet Et
  bir balkanlar kalmıştı karışmıyan şimdibalkanlarda gitti
  Cevapla
 • Oguz 9 ay önce Şikayet Et
  Balkanlarda kardes mardes yok. Osmanli dönemine adamlar kara gün diye bakiyor. Isyan sarkilari bile var. Kimse film oynamasin.
  Cevapla
 • serkan türkyılmaz 9 ay önce Şikayet Et
  ya nasıl güzel bi insansın be Reis. Sevgin dünyalara ulaştı. Yolun yolumuzdur Reis. Allah seni başımızdan eksik etmesin
  Cevapla
 • Ferat Tekin 9 ay önce Şikayet Et
  Soru: Şu da dosttu ne oldu. Cvp: Global dünya.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu'ndan inciler! Demokrasi ve koltuk
Gazze şehitlerini uğurluyor