Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı! Tahir kanlar içinde, Ceylan'ı buluyor

Sen Anlat Karadeniz 17.bölüm ATV'de ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Cemil intikamını almak için Tahir'i kanlar içinde bırakıyor. Nefes'in kızı Ceylan'ı bulan Tahir yaşayacak mı? Peki, nefes kesen Sen Anlat Karadeniz 17.bölümün ardından, merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı! Tahir kanlar içinde, Ceylan'ı buluyor
Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı! Tahir kanlar içinde, Ceylan'ı buluyor
GİRİŞ 19.05.2018 14:30 GÜNCELLEME 19.05.2018 14:30

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 17.bölümü seyirci ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz 17.son bölümde; Vedat'ın öfkesinin son kurbanı Mercan olmuştur. Planı tıkır tıkır işlerken tam tahmin ettiği gibi Cemil soluğu Tahir'in yanında alır. Mercan hastanede ölüm kalım savaşı verirken Tahir de kanlar içinde yerdedir. Vedat'ın Ceylan'ı sakladığı yerde yaşam savaşı veren Tahir onunla karşılaşır. Nefes'i kızına kavuşturmak için yemin eder. Diğer taraftan intikamını aldığını düşünen Cemil, Kaleliler'e Tahir'i öldürdüğünü söyler. Nefes'in acı çığlıkları bütün Karadeniz'i inletir. Seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz son bölümün ardından, merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 18.BÖLÜM FRAGMANI

 

 

ATV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır. 

SEN ANLAT KARADENİZ 18.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 18.bölümü ile 23 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ 17.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ile Nefes'in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedat'ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat'ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir'e nefretinde bulur. Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadeniz'i susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefes'tedir.

Tahir'in deli fırtınasını sadece Nefes'in şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan'ı, Nefes'e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil'in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir'in merhameti mi, Cemil'in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

YORUMLAR 20
 • hayal 1 gün önce Şikayet Et
  tahire birşey olmasın nolur
  Cevapla
 • nygtfnb3j8şk 1 gün önce Şikayet Et
  son zamanlarda çıkarılan en iyi dizi
  Cevapla
 • nazli 1 gün önce Şikayet Et
  cok tatlilar yaa
  Cevapla
 • aysima 1 gün önce Şikayet Et
  bu dizi efsane
  Cevapla
 • Pelda 2 gün önce Şikayet Et
  Insalah NEFES VE TAHİR BİRLİKTE OLURLAR
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Partilerin pusuladaki yerleri belli oldu
Ülkede harita yayınlandı! Türk askeri geliyor...