WhatsApp’a kullanıcılara özel yepyeni güncelleme geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın metin ve durum bölümüne kullanıcılara özel yepyeni güncelleme geliyor. iOS, Android ve web için gelecek bu yenilikle kullanıcıları hangi sürprizler bekliyor?

  • GİRİŞ06.09.2017 12:01
  • GÜNCELLEME06.09.2017 12:01
WhatsApp’a kullanıcılara özel yepyeni güncelleme geliyor!

WhatsApp, durum güncellemesine getireceği yeniliği açıkladı. Buna göre durum güncellemelerinde artık renkli metin ve arka planlar kullanılabilecek. Kullanıcıların paylaşmak istedikleri bir metin güncellemesi olduğunda, bunu parlak bir arka plan veya yazı tipi ile yapma seçenekleri bulunacak.

WhatsApp, durum güncellemeleri özelliğini ilk olarak sadece basit metin olarak başlatmıştı. Bu yılın başlarındaysa buraya fotoğraf ve video paylaşım yeteneği dahil edilmişti.

WhatsApp'a en son gelen güncellemede ise, kullanıcıların bundan böyle font ve arka plan rengi seçenekleri ve bağlantı dahil edebileceği metin tabanlı durumlar oluşturmasını mümkün kılacak.

WHATSAPP’A METİN VE DURUM GÜNCELLEMESİ NE ZAMAN GELİYOR?

WhatsApp'taki metin ve durum güncellemesi özelliği bugün iOS ve Android'e geldi. Aynı zamanda web istemcisini kullananlar için de özellik gelmiş bulunuyor.

whatsapp güncelleme

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat