İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu? Korkutan yangın...

İstanbullu Gelin 31.bölümüyle yine heyecanı doruklara çıkardı. İstanbullu Gelin son bölümde, Can'ın niyetini öğrenen Süreyya kapıda olan krizi yönetmeye çalışırken; asıl bomba yılbaşı gecesi patladı. Esma ve Garip kime yakalandı. Peki, heyecan dolu son bölümün ardından, İstanbullu Gelin 32.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu? Korkutan yangın...
İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu? Korkutan yangın...
GİRİŞ 13.01.2018 10:21 GÜNCELLEME 13.01.2018 10:21

İstanbullu Gelin 31.bölümde; Adem hem Fikret'i hem de Garip'i kıskacına alırken; intikam ateşini harlamaya devam etti. Diğer yandan Süreyya hiç beklemediği anda aldığı malumatla şok olur. Faruk'un Can'a olan şüphe ve öfkesi dinmişken duyacaklarıyla yer yerinden oynayacak. Öte yandan Fikret tehdit altında olduğu durumu içselleştirmeye ve Esra'ya ısınmaya başlar. Evliliğini sorgulama noktasına gelen Fikret ve İpek için ipler iyice gerilmiştir. Garip'in mesafe önerisi Esma'yı derinden yaralar. Bunun üzerinde tehditleri ortadan kaldıran Esma, yılbaşı gecesi bütün aile beraberken Garip ile olan buzları da eritir. Ancak iki olgun insanın bu yakınlaşması hiç beklenmedik anda ifşa olacak ve büyük sıkıntı yaratacaktır. Peki, İstanbullu Gelin son bölümün ardından, merakla beklenen İstanbullu Gelin 32.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 32.bölüm fragmanı 

İstanbullu Gelin 32.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi isimlerin rol aldığı İstanbullu Gelin 32.bölümü ile 5 Ocak Cuma saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

İstanbullu Gelin 31.bölüm izlemek için tıklayınız!

istanbullu gelin son bölüm

İstanbullu Gelin son bölümde neler oldu?

Adem’in tehdidi Garip’i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya’nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk’un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan’ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır. Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
En ağır darbeyi alacakken şeytani işbirliği!
Ünlülerin eski fotoğrafları