Ünlü oyuncu Ali Atay 100 bin TL'yi alıp kaçtı!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Leyle ile Mecnun dizisinde Mecnun karakterini oynayan ve ünlenen Ali Atay bir sinema filminde oynamak için peşin 100 bin lira ödeme almasına rağmen 4 gün gittiği sete bir daha dönmedi. Yapım şirketi ise Atay'a dava açtı...

Ünlü oyuncu Ali Atay 100 bin TL'yi alıp kaçtı!
Ünlü oyuncu Ali Atay 100 bin TL'yi alıp kaçtı!
GİRİŞ 21.04.2017 13:10 GÜNCELLEME 21.04.2017 13:10

Leyla ile Mecnun, İkinci Bahar, 7 Numara, Artık Çok Geç, Kırlangıç" gibi çok sayıda dizi ve sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu Ali Atay  'Gaza Gelen Adam' adlı filmde başrol oynamak için Müstesna Film Tiyatro şirketiyle anlaşma yaptı.

120 bin liralık oyunculuk ücretinin 100 bin lirası peşin ödemesinin ardından 9 Eylül 2015'te filmin çekimlerine başlandı. Ancak 4-5 haftalık çekim programı olmasına rağmen 4 gün sete gelen ünlü oyuncu Atay, filmde oynamak istemediğini söyledi. Ünlü oyuncunun menajeri Sühan Cebeci, Atay'ın yakın bir zamanda başka bir filmde rol alacağını ileri sürdü. Ali Atay'ın bu tutumu üzerine 'Gaza Gelen Adam' film projesi aksadı. Film şirketi Ali Atay'ın yerine filmde başrol oynayacak başka bir oyuncu arayışına girdi. İstenen bir oyuncu bulunamayınca film projesi ertelendi.

Ancak oyuncu peşin aldığı 100 Bin TL'yi iade etmedi. Bunun üzerine film şirketi "Alacağımızın tahlisini istiyoruz" diyerek 101 Bin 35 lira dava açtı.

YORUMLAR 4
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Gezici gezi zekali. Bu tur geziciler ile is yapilmaz. En ozellikle gezici sanatcilari protesto ediyorum.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Yaptigi terbiyesizlik hemen geregi yapilmali oynamayacaksan aldigin parayi iade edip ozur dilemelisin kimse senin keyfine gore is yapmiyor efendi.
  Cevapla
 • Sera 1 yıl önce Şikayet Et
  Adam gezici yapar,
  Cevapla
 • Reco 1 yıl önce Şikayet Et
  Gezici olduğu için TRT den kovulmuştu
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Erdoğan öyle bir tweet attı ki sosyal medya yıkıldı
Erdoğan'a dünyadan tebrik yağıyor!