Savcılığa gidip suç duyurusunda bulundu!

Şener Şen adını kullanarak sahte sosyal medya hesabı açan kişilerle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu.

 • GİRİŞ06.12.2017 10:49
 • GÜNCELLEME06.12.2017 11:26
Savcılığa gidip suç duyurusunda bulundu!

“Yol Ayrımı” filmi ile 7 yıl aradan sonra seyirciyle buluşan oyuncu Şener Şen, geçen günlerde savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Usta oyuncu adına açılan @senersenenresmi adresini kullanarak eylül ayından beri insanları dolandıran kişiden şikayetçi oldu. Ünlü sanatçının, adına açılan hesabı kullanan kişinin takipçilerini beraber film izlemeye çağırdığını öğrenince savcılığa  gittiği belirtildi.

Uyarılara rağmen kullanılmaya devam edilen hesabın kapatılmasını isteyen Şen, yakın çevresinden de adına açılan hesabın sahte olduğunun duyurulmasını istedi.

Profilinde “açtığı diğer Şener Şen resmi hesabıdır” yazan, ayrıca facebook ve instagram’da sahte hesapları da tanıtan kişinin, 12 bin takipçisinin olması ise dikkat çekti. 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın abisi Can Yılmaz da, dün gece sosyal medya sayfasından “Hanımlar beyler, Şener abinin Twitter hesabı yok. Açılan sahte hesaptır” duyurusunu yaptı.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar3

 • Türk 1 hafta önce Şikayet Et
  Çakma'da üatümüze kimse yok.
  Cevapla
 • şenay 1 hafta önce Şikayet Et
  şener şen iyi insan.onu tekrardan ekranlarda görk istiyorum.gülse birselin yeni komedi dizisinde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıksa mesela.ne güzel olur.
  Cevapla
 • Mehmet Şahin 1 hafta önce Şikayet Et
  İlber Ortaylı Hocamızın da sayfası yok ama, adına görüşler açıklanıyor. Hoca ikaz ettiği halde nice okumuş yazmış kişiler oradan alıntı yapıp Hocanın görüşü gibi paylaşıyorlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat

Sondakika Gelişmelerinden Haberdar Olun