Ayrıntılarıyla Aslıhan Doğan kimdir? Arda Turan'ın eşi hakkında...

Milli futbolcu Arda Turan'ın hamile eşi Aslıhan Doğan'ın kişisel bilgileri kamuoyu tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki, magazin gündemindeki gelişmeler sonrası ağırlıklı olarak sorgulanan isimlerden Aslıhan Doğan kimdir? Sabri Doğan'ın kızı olan Aslıhan Doğan aslen nereli ve kaç yaşındadır? Hayatı ve bilinmeyenler!

Ayrıntılarıyla Aslıhan Doğan kimdir? Arda Turan'ın eşi hakkında...
Ayrıntılarıyla Aslıhan Doğan kimdir? Arda Turan'ın eşi hakkında...
GİRİŞ 18.10.2018 13:23 GÜNCELLEME 18.10.2018 13:23
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Aslıhan Doğan, magazin gündeminde ünlü sanatçı Berkay ve evli olduğu Arda Turan arasında meydana gelen tartışmanın akabinde kişisel bilgileri merak edilen isimler arasına girdi. Peki, şimdilerde Başakşehirspor'da forma giyen milli futbolcu Arda Turan'ın hamile eşi Aslıhan Doğan kimdir? Eşi Arda Turan ve şarkıcı Berkay'ın yaşadığı sürtüşmenin beraberinde magazin gündemini yakından ilgilendirecek önemli açıklamalar gerçekleştiren Aslıhan Doğan aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte, iş insanı Sabri Doğan'ın kızı olan Aslıhan Doğan'ın hayatı ve hakkında bilinmeyenler... 

Berkay'ın sağlık durumu kesinlik kazandı! Arda Turan olayı sonrası...

Gündemin konuşulan ismi Özlem Ada Şahin kimdir? Berkay'ın eşinin hayatı

 

ASLIHAN DOĞAN KİMDİR? ASLEN NERELİ VE KAÇ YAŞINDADIR?

Arda Turan'ın hamile eşi Aslıhan Doğan, 4 Aralık 1985 tarihinde hayata gözlerini açmıştır. Berkay ve Arda Turan'ın kavgasının ardından kamuoyunun konuştuğu isim haline gelen Aslıhan Doğan, iş insanı Sabri Doğan'ın kızıdır. Hakkındaki gelişmelerle birlikte magazin gündeminden düşmeyen Aslıhan Doğan, 11 Mart 2018 tarihi itibariyle uzun bir süredir birlikte olduğu milli futbolcu Arda Turan ile hayatlarını birleştirmiştir. Beykoz Çubuklu'da organize edilen düğün merasimine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'da katılım göstermiştir. Şimdilerde hamile olan Aslıhan Doğan, şu anki dönemde Başakşehirspor'da forma giyen Arda Turan ile birlikte bebek beklemektedir. Fiziksel olarak kahverengi gözlere ve siyah saçlara sahip olan Aslıhan Doğan, yay burcudur. 

aslıhan doğan

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Yahya 2 gün önce Şikayet Et
    Günlerdir aklımı kurcaliyordu. Öğrendiğim çok güzel oldu
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Danıştaydan 'Öğrenci Andı' kararı
Dünyadan ilginç fotoğraflar