MasterChef Pelin kimdir ve kaç yaşında? MasterChef Pelin elendi mi?

Bu hafta MasterChef Pelin elendi mi? MasterChef Pelin yedekler kadrosundan çıkmayı başararak ana kadroya dahil oldu. Masterchef Türkiye'de mücadele etmeye başlayan yarışmacı Pelin'in hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. hakkında sıkça araştırma yapılan MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir? MasterChef Pelin Zaman evli mi? İşte detaylar...

MasterChef Pelin kimdir ve kaç yaşında? MasterChef Pelin elendi mi?
MasterChef Pelin kimdir ve kaç yaşında? MasterChef Pelin elendi mi?
GİRİŞ 25.10.2021 01:00 GÜNCELLEME 25.10.2021 01:00

MastercChef Türkiye yolculuğuna yedekler kadrosunda devam eden Pelin, ettiği mücadeleler neticesinde ana kadroya girmeye hak kazandı. En son Hamza Mercimek'in yarışmaya veda etmesinin ardından ana kadrodaki yerini aldı. İşte seyirciler tarafından oldukça dikkat çeken yarışmacının hayatına ilişkin bilgiler... 

MasterChef Pelin 2 Mayıs 1988'de dünyaya geldi. Pelin Zaman, hava limanı yolcu hizmetleri memurudur. İstanbul'da ikamet etmektedir. 

Lise mezuniyetinin ardından İşletme Bölümünü başarı ile tamamladı. Mutfağa ilgi duyan Pelin, 2 yıl boyunca aşçılık eğitimi aldı. 

Ayrıca diksiyon eğitimi de almıştır. 

Bir dönem Amerika'da yaşayan Pelin dünya mutfağı ile yakından ilgilenmektedir. Hedeflerinin arasında kendine ait bir işletme açmak var. 

MASTERCHEF PELİN ELENDİ Mİ?

Pelin bu hafta potada mücadele etmektedir. Elenen isim Pelin olmadı. 

MASTERCHEF PELİN EVLİ Mİ?

MasterChef Pelin'in evli olup olmadığı bilinmemektedir. 

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL