Liseli Öğrencilere Üniversite Deneyimi

Atlas Üniversitesi, ara tatilde liseli öğrencilere yönelik düzenlediği lise kış okulu ile liseli öğrencilere hedefledikleri alanlarla dair kısa bir üniversite deneyimi kazandırmayı hedefliyor.

Liseli Öğrencilere Üniversite Deneyimi
Liseli Öğrencilere Üniversite Deneyimi
GİRİŞ 22.01.2022 10:03 GÜNCELLEME 22.01.2022 10:03
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Atlas üniversitesi tarafından lise öğrencilerine yönelik bir program olan “ÜNİVERSİTE ATLASI” programına katılan öğrenciler, kendi alanında lider akademisyenlerinden istedikleri alan ve disipline dair eğitimler alabilecekler. 

İlgi çekici konularda seminerlerin yer aldığı program sınırlı bir kontenjanla pandemi koşullarına uygun olarak 2’ye bölünerek, birinci modül 27–28 Ocak 2022 ve ikinci modül 31 Ocak-1 Şubat 2022 tarihlerinde 2 gün olacak şekilde yüz yüze gerçekleştirilecek. Üniversite Atlasına katılan liseli öğrenciler Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesine bağlı bölümlerinin giriş derslerini alacaklar.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan “ÜNİVERSİTE ATLASI” lise kış okuluna katılacak öğrenciler detaylı bilgi için, tanitim@atlas.edu.tr maili ve 444 34 39 numaralı telefondan üniversitenin çağrı merkeziyle iletişime geçebilirler.

YORUMLAR 1
  • Müsafir 5 ay önce Şikayet Et
    Süper düşünmüşler bence güzel reklam olur .
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'de tutuklu bulunan uyuşturucu baronu Türkiye'ye getirildi
Asgari ücrette karar günü