KUYİAD'ta İş Güvenliği ve Sağlığı konuşuldu

Kumrulu Yönetici ve İşadamları Derneği'nin düzenlediği Boğaziçi Buluşmaları Programında bu ay İş Güvenliği ve Sağlığı konusu ele alındı.

KUYİAD'ta İş Güvenliği ve Sağlığı konuşuldu
KUYİAD'ta İş Güvenliği ve Sağlığı konuşuldu
GİRİŞ 30.04.2017 21:27 GÜNCELLEME 30.04.2017 21:27

Kumrulu Yönetici ve İşadamları Derneği (KUYİAD) 30 Nisan Pazar günü İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Sosyal Tesislerinde Erçal Group’un sponsorluğunda gerçekleştirdiği kahvaltılı Boğaziçi Buluşmaları Programının bu ayki konusu İş Güvenliği ve Sağlığı hakkında Baret OSGB den İş Güvenliği Uzmanı Mustafa ÖZCAN ve Nilay ORHAN tarafından bir sunum gerçekleştirildi.

KUYİAD’ın düzenlediği bu toplantıya ORDEF Başkanı Celalettin DERVİŞOĞLU ve yönetimi , Ordulular Platformu Başkanı Gülcan ÖZKAYA, Kumrulular Derneği Başkanı Celal ZENGİNCE, Pendik Ordulular Dernek Başkanı Abdulkadir OLDU, KUYİAD ESKİ Başkanı Özay DERVİŞOĞLU, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Şube Müdürü Murat MUTLU, Ünyeliler Federasyon Başkanı Halit ÇILBITOĞLU, Sarıyer Ordulular Dernek Başkanı Ali YAMAN, Ordulu THM Sanatçısı Aydın BEYOĞLU, Ordulu Şair ve Sunucu Zamansız Mehmet, Gaziosmanpaşa Trabzonlular Dernek Başkanı Hayri ÖZTÜRK, Çankırılılar Federasyonu Başkan Yardımcısı İsmail ALTUN ve Kumrulu İş Adamları ve yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.KUYİAD Başkanı Asım ZOLAN yaptığı konuşmada her ay yapmayı planladığımız Boğaziçi Buluşmaları programımızın bu ayki konusu İş Güvenliği ve Sağlığı hakkında İş güvenliği uzmanı tarafından üyelerimize yönelik bir sunum gerçekleştireceğiz. Bundan sonraki programlarda da üyelierimizi ilgilendiren konularda seminerlerimize devam edilecektir. Katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ederiz dedi. Protokol konuşmalarından sonra İş Güvenliği ve Sağlığı konulu sunum gerçekleştirildi. Katılımcıların soru cevap bölümünden sonra FSM köprüsü manzarası altında toplu fotoğraf çekimi ile program sonlandırıldı.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Canan Kaftancıoğlu'ndan ikinci skandal 'Atatürk' paylaşımı
Son dakika haberi: 25 Eylül koronavirüs tablosu! Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı