500 polisle Bursa merkezli uyuşturucu operasyonu

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ve Özel Harekat ekipleri yaklaşık 500 kişiyle uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak operasyonu gerçekleştirdi. Koç başlarıyla evlere giren ekipler, çok sayıda gözaltı gerçekleştirdi.

500 polisle Bursa merkezli uyuşturucu operasyonu
500 polisle Bursa merkezli uyuşturucu operasyonu
GİRİŞ 03.09.2019 15:37 GÜNCELLEME 03.09.2019 15:37
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube, Özel Hareket, Çevik Kuvvet, Asayiş Şube ve Narkotik köpeği dahil olmak üzere 500 kişilik polis ekibi Bursa il merkezi olmak üzere, İznik ilçesi ve İstanbul olmak üzere izini sürdükleri ve daha önceden belirledikleri çok sayıda ikamet ve şahıslara yönelik şafak operasyonu gerçekleştirdi.

BİR ÇOĞU UYKUDA YAKALANDI

Operasyon süresince Özel Harekat ekipleri koç başlarıyla kapıları kırıp girerken, çevik kuvvet ekipleri geniş çaplı güvenlik önlemi aldı. Dronelerin gökyüzünden takip ettiği operasyonda narkotik köpekleri ile evlerde yapılan aramalarda, yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Şehrin giriş ve çıkışları trafik ve asayiş ekipleri tarafından tutularak çok sayıda araç ve vatandaşın kimlik sorgulaması yapıldı. Büyük bir çoğunluğu uykuda hazırlıksız yakalanarak gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından "Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapmak" suçundan adliyeye sevk edilecekleri öğrenilirken, gözaltına alınan şüphelilerin resmi sayılarının emniyet müdürlüğü tarafından açıklanması bekleniyor.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Müntakim olan ALLAH 11 ay önce Şikayet Et
    yak yok kalles tacirleri.genclerimizi uyusturanlari affetme.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
'Maske takın' diyen iş yeri sahibine çete dayağı
Pişkinlikte son nokta! Maske tartışması büyüyünce otobüsü kaçırmaya kalktı