Başkan Erdoğan: Akdeniz ve Ege'de korsanlığa, haydutluğa asla 'eyvallah' etmeyiz

Son Dakika Haberi; Başkan Erdoğan Doğu Akdeniz'de yaşanan Türkiye karşıtı oluşumlarla ilgili 'Türk milleti olarak ne hak yeriz ne de hakkımızı yediririz. Akdeniz ve Ege'de korsanlığa, haydutluğa asla 'eyvallah' etmeyiz. Akdeniz'de en uzun kıyı şeridine sahip ülkemizi kimse Antalya sahillerine hapsedemez.' ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 31.08.2020 20:24 GÜNCELLEME 31.08.2020 21:39
Bu Habere 33 Yorum Yapılmış

Başkan Erdoğan, Giresun Limanı'nda “2020-2021 Su Ürünleri Av Sezonu Açılışı” programında konuştu. 

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Eski sömürgecilerin gazına gelerek Türkiye'ye karşı efelenenlere yakın tarihlerini yeniden okumalarını tavsiye ediyorum." dedi.

"DENİZLERİMİZDEN MÜJDELİ HABERLER BEKLİYORUZ"

"Bu sene denizlerimizden müjdeli haberler bekliyoruz." diyen Erdoğan, "Karadeniz'deki 320 milyar metreküplük keşif suların altının da bereketliliğini gösterdi." değerlendirmesinde bulundu.

"KORSANLIĞA 'EYVALLAH' ETMEYİZ"

Erdoğan, "Türk milleti olarak biz ne hak yeriz ne de hakkımızı yediririz. Akdeniz ve Ege'de korsanlığa, haydutluğa asla 'eyvallah' etmeyiz. Akdeniz'de en uzun kıyı şeridine sahip ülkemizi kimse Antalya sahillerine hapsedemez." diye konuştu.

"ÜRETİMİMİZ REKOR SEVİYEDE ARTIŞ GÖSTERDİ"

Türkiye'de yıllık 600-700 bin ton civarı su ürünleri istihsal edildiğini ifade eden Erdoğan, "Geçtiğimiz avcılık dönemde üretimimiz önceki seneye göre yüzde 48, yetiştiricilik üretimimiz yüzde 19, toplamda ise yüzde 33 gibi rekor bir seviyede artış gösterdi." dedi.
"Akdeniz'den güzel haberler almayı ümit ediyoruz"

"AKDENİZ'DEN GÜZEL HABERLER ALMAYI ÜMİT EDİYORUZ"

Erdoğan, "Oruç Reis Gemimiz, Doğu Akdeniz'deki sismik araştırma faaliyetlerini kararlılıkla sürdürüyor. İnşallah güzel haberler almayı ümit ediyoruz." 

YORUMLAR 33
 • Hakkı An 3 yıl önce Şikayet Et
  KORSANLIK vurgusu çok güzel; Yunan ın .AÇIK KARNI. YUNAN Girit korsanları orjinlidir. BUYUK İSKENDER ve ve orjinal yunan medeniyetine biz onlardan daha fazla akrabayız:))
  Cevapla
 • Capla hama 3 yıl önce Şikayet Et
  Yeni sömürgecilerin gazına mı gelelim
  Cevapla
 • hüsnü 3 yıl önce Şikayet Et
  İsteyen istediği gibi gazlasın.Artık derin sondaj yapma özelliğimiz var,makrona da yaparız yunana da
  Cevapla
 • ☪ Kürdüm ☪ 3 yıl önce Şikayet Et
  Dikkat Dikkat !! darbeci gizli aparatlar devrede => Barbar esklavajist isgalci Bati emperyalizmin gizli istihbarat Mossad propaganda yayin organi ve darbecilerin olmazsa olmazi, Pennsilvanya merkezli Papazin Şarlatan Televizyonu => KRTkulturTV ' ... ve bu KRTkulturTV 'nin programina konuk olan ve yorumlarinda Fransiz Macron'u veya ABD'li seçim adayi Joe Biden'i aratmayan Hasan Köni ' Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaskanimiz sayin Recep Tayyip Erdogan'i animsatarak otoriter olmakla itham etti ??? bizim çocuklar basardi diyen Joe Biden in operasyonel ayagi hasan köni ? yuh sana Hasan Köni !!!
  Cevapla
 • Sami 3 yıl önce Şikayet Et
  Ciğerini yerim senin Reis. Seni yaratan Allah’a kurban olayım. Yanlız eski değil hala öyleler.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
2 milyar dolarlık arı kovanına çomak! Petshop lobisi diş biliyor
Engelli aracı alımında yeni dönem başlıyor