Başkan Erdoğan: Onlara ülkemizde fırsat vermeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İşçinin o kutsal alın terini sömürmek isteyenlere ülkemizde fırsat vermeyeceğiz.' açıklamasında bulundu.

GİRİŞ 01.05.2021 21:50 GÜNCELLEME 01.05.2021 21:57
Bu Habere 62 Yorum Yapılmış

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde işçilerle iftarda buluştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışmalarını sürdürdüğü Çengelköy'deki Vahdettin Köşkü'nden ayrılarak, Tuzla'da faaliyet gösteren bir fabrikaya geldi.Burada işçilerle orucunu açan Erdoğan'a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İftar sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

'ONLARA ÜLKEMİZDE FIRSAT VERMEYECEĞİZ'

Başkan Erdoğan, “Bu güzel günü anlamsız hale getirmenin gayreti içerisine giriyorlar. Bugün Paris'in sokakları ne hale geldi görüyorsunuz. Lafa geldiğinde Paris'i yönetenler de orada yaşayanlar da bu olayları çok farklı anlatırken, bugün Paris'te bütün mağazalar, cam çerçeve her taraf yakıldı yıkıldı. Buna artık bizde fırsat yok. İşçinin kutsal alın terini sömürmek isteyenlere ülkemizde fırsat vermeyeceğiz. Barışın egemen olduğu bir günü bu hale getirmeye tevessül edenlere fırsat vermeyeceğiz. Son aldığım bilgilere göre Türkiye genelinde herhangi bir ağır sayılabilecek yaralama vesaire gibi bir olay bugün cereyan etmedi. Temennimiz odur ki bugünümüzü aynı şekilde devam ettirelim ve bayrama da bu şekilde kavuşalım. Tüm işçi kardeşlerimin, emek bayramı diyeceğim, kutlu olsun” dedi.

ETİKETLER
SON DAKİKA
YAZDIR
YORUMLAR 62
 • Onlar 1 ay önce Şikayet Et
  Onlara fırsat vermemeliyiz. Onlara karşı önlem almalıyız. Onlardan herşey beklenir valla...
  Cevapla
 • salih 1 ay önce Şikayet Et
  Laf değil işçiye çalışana etiket zamları kadar zam yapılmasını istiyoruz.
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Bakanlıklarımızın ve dahi devletin bütün kurumlarının teslim aldığı gürüh yıllardır "Dünya nüfusunu 400 milyona azalması gerekiyor ve bunu aşıyla başarabiliriz" diye utanmadan korkmadan dile getirip duruyor. Görünen o ki plot bölge seçilmişiz!... Rahmetli Necmettin Erbakan hoca meclis konuşmasında : "Onların uzun ve orta vadeli planları var! Bizlerin planları olmadığı gibi, sadece onların planlarına alet oluyoruz.." Sanki mecburmuş gibi bakanlığa ilk geldiğinde kabal zihniyetinin şeyrani sembollerini logo yapan sağlık bakanlığımız! Emrinizdeyiz dercesine selam çakıyor!
  Cevapla
 • grinin 69 tonu 1 ay önce Şikayet Et
  kimse anlatmasın işçilere bu ülkede ne saygı var ne de değer veriliyor.... sadece 1 mayısta hatırlanıyor.... ben 65 yaşında nasıl emekli olacağım Allah aşkına... elden ayaktan düştümmü 60 yaşında adam kapının önüne koyar....
  Cevapla
 • Selam 1 ay önce Şikayet Et
  Başkasına gerek yok kötülükte biz bize yetiyoruz zaten
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Merakla bekleniyordu... Fed faiz kararını açıkladı!
Joe Biden'dan Putin'le zirve sonrası ilk açıklama