İsrail askerinden şımarık ve küstah davranış!

İşgalci devlet İsrail askerleri iyice zıvanadan çıktı. Askerler sırf keyif için gece yarısı bir Filistin köyünü basarak bütün köylüleri yataklarından çıkardı.

İsrail askerinden şımarık ve küstah davranış!
İsrail askerinden şımarık ve küstah davranış!
GİRİŞ 08.02.2013 14:32 GÜNCELLEME 08.02.2013 14:51
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Haaretz gazetesinin haberine göre, bir grup İsrail askeri araçlarıyla birlikte Nablus'un Ureyf köyüne giderek sırf eğlence olsun diye sirenler çalıp havaya ateş açtı.

Köyün içinde bir ileri bir geri giden askerler, daha sonra araçlardan birinin megafonunu açarak köylülere Arapça "Günaydın Ureyf", "Kalkın, herkes kalksın!" diye bağırdı.Haaretz gazetesi, askerlerin can sıkıntılarını gidermek için köy basmalarının kabul edilemez olduğunu belirtirken, İsrail askeri sözcüsü, köyü basan birliğin komutanının görevini kötüye kullandığı gerekçesiyle uyarı cezasıyla cezalandırıldığını duyurdu.

KAYNAK: DHA
ETİKETLER
filistin keyif
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • hasan ali 7 yıl önce Şikayet Et
    paramparça olmuş islam dünyasının basiretliği bunları cesaretlendirdi. şimdi ne yapsalar onlara gık diyecek islam dünyası yok artık.türkiye ile iran dengeliyor birbirini mısırla bilmem hangi ülke arap baharı tersine akıyor.amerikan baharına dünüşmüş durumda hakların kafası karışık.artık ülkelerini özgürleştirmek içind eğil sümürgeleşirmek ve yıkmak için gösteri yapıyorlarçkafalar bomboş
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum
Sakarya'da patlayıcıları neden asker taşıdı? Mevzuat ne diyor?