Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı fark etmeniz için ‘keskin bir gözlem yeteneğine’ sahip olmanız gerekiyor

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı 15 saniye içerisinde bulabilecek misiniz? İki resim arasındaki 3 farkın tamamını 15 saniyeden kısa sürede bulmayı başarırsanız ‘ keskin bir gözlem yeteneğine' sahipsiniz demektir.

GİRİŞ 27.02.2024 09:21 GÜNCELLEME 27.02.2024 09:22
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı bulmanız için hazırlanan bu görsel mücadele bir zekâ testidir. Zekâ testleri, günlük hayatta karşılaştığımız problemleri hızlı bir şekilde çözmek için zihin eğitimi yapmamızı sağlayan eğlenceli bir araçtır.

Düzenli olarak ne kadar zekâ testi çözerseniz, bulmacaların cevaplarını o kadar hızlı bulabilir ve günlük hayatta karşılaştığınız problemler karşısında da o denli hızlı çözümler üretebilirsiniz. Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı bulmak için hazırlanan bu görselde o zihin geliştiren zeka testlerinden bir tanesidir.

ELLERİNİ YIKAYAN ANNE KIZ RESİMLERİ ARASINDAKİ 3 FARKI 15 SANİYEDEN KISA SÜREDE BULUN

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı fark etmeniz için ‘keskin bir gözlem yeteneğine’ sahip olmanız gerekiyor

Yukarıda paylaşılan ellerini yıkayan anne kız görsellerinde iki resimde neredeyse birbirinin aynısı. Ancak bu iki resim arasında çok dikkat ederek fark edebileceğiniz 3 tane farklılık bulunuyor. Zihninizi harekete geçirecek ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bu mücadeleye katılmaya ne dersiniz?

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı sadece 15 saniye içerisinde fark edebilir misiniz? Cevabınız evet ise mücadele için sürenizi başlatıyoruz.

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı tespit edip edemeyeceğinizi görmek için yukarıdaki resimlere göz atın. İki resim arasındaki 3 fark o kadar ince detaylarda ve gözden kaçabilecek noktalardaki, biz ararken çok zorlandık. Ancak yeterince dikkatli bakarsanız farklılıkları kesinlikle tespit edebilirsiniz.

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı fark etmeniz için ‘keskin bir gözlem yeteneğine’ sahip olmanız gerekiyor

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı tespit edebildiniz mi? Halen daha arıyorsanız sayfayı aşağıya doğru kaydırmayı durdurmalısınız. Çünkü sayfanın sonuna doğru zekâ testinin çözümüne ait görseli sizlerle paylaşmış olacağız.

Süreniz bitiyor. İki resim arasında çok ustaca yapılmış olan farklılıklardan kaç tanesini tespit edebildiniz? Kalan saniyelerinizi sakince değerlendirmeyi deneyin. Resimlere odaklanın ve ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı bulun!

USTALIKLA HAZIRLANMIŞ 3 FARK

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı 15 saniyeden kısa bir süre içerisinde tespit edebildiyseniz tebrikler. Çünkü bu farklılıklar gerçekten ustaca yapılmış. Bu zekâ testi kısa bir sürede olsa zihninizi oyalayarak eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olduğunu umuyoruz.

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı bulamayan okuyucularımız ise strese kapılmasın. Farklılıkların yerlerini görebilmeniz için çözüm görselini hemen aşağıya bırakacağız. Cevapların yerlerini şimdi görebilirsiniz.

İşte, ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 fark;

Ellerini yıkayan anne kız resimleri arasındaki 3 farkı fark etmeniz için ‘keskin bir gözlem yeteneğine’ sahip olmanız gerekiyor

Beyninizi daha fazla meşgul edecek testler arıyorsanız neden fotoğrafçının bakış açısından şekli nasıl gördüğünü bulmaya çalışmıyorsunuz? Ya da dikkat seviyenizi oldukça zorlayacak 90 saniye içerisinde tüm gizli nesneleri bulamaya ne dersiniz?

İlginizi çekebilir;

Göründüğü kadar kolay olmayan zekâ testi bulmacası: Resimdeki hatayı 6 saniyede bulabilir misin?Göründüğü kadar kolay olmayan zekâ testi bulmacası: Resimdeki hatayı 6 saniyede bulabilir misin?

Kibrit çöpü bulmacası #2: Sadece iki kibrit çöpünü hareket ettirerek denklemi yeniden düzenleyinKibrit çöpü bulmacası #2: Sadece iki kibrit çöpünü hareket ettirerek denklemi yeniden düzenleyin

Beyniniz farklılıkları tespit etme konusunda ne kadar başarılı? Diğerlerinden farklı olan 4 kalemi bularak açığa çıkarın!Beyniniz farklılıkları tespit etme konusunda ne kadar başarılı? Diğerlerinden farklı olan 4 kalemi bularak açığa çıkarın!

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 1
  • Sivaslı 1 ay önce Şikayet Et
    Çok güzel hazırlanmış, harika bir çalışma olmuş teşekkürler. Biraz zor oldu ama üçünü de buldum.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Putin Türkiye'ye geliyor
Dubai'deki havalimanı sele teslim oldu! Uçakların zor anları kamerada