Kemal Kılıçdaroğlu şehit ailesine dava açtı

CHP Lideri, gönderdiği çelengi reddeden şehit ailesine "mala zarar vermekten" dava açtı.

 • GİRİŞ14.09.2017 07:55
 • GÜNCELLEME14.09.2017 07:56
Kemal Kılıçdaroğlu şehit ailesine dava açtı

Samsun'da Şehit Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın'nın cenazesine gönderilen CHP çelenkleri, şehit yakınları tarafından istenmemiş ve boş bir bahçeye atılmıştı. Şehit yakınları "HDP ile işbirliği yapanların çelengini istemiyoruz" diyerek tepki gösterirken cenazeye katılan vatandaşlarda şehit yakınlarına alkışlarla destek vermişti. Olanları hazmedemeyen Kemal Kılıçdaroğlu şehit yakınlarına dava açtı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında şehit yakını Fatih Taşkın şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

Samsun'da şehit Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Taşkın'nın cenazesine gönderilen CHP çelenkleri, şehit yakınları tarafından istenmemiş ve boş bir bahçeye atılmıştı.

İşte bu olay sonrası şok bir gelişme yaşandı. Kılıçdaroğlu'nun vekili avukat Celal Çelik imzasıyla Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu.Çelengi çıkartırken şehit yakınları "HDP ile işbirliği yapanların çelengini istemiyoruz" diyerek tepki gösterirken, çevredeki vatandaşlar da alkışlarla onlara destek vermişlerdi.

.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar121

 • yorgun demokrat 5 ay önce Şikayet Et
  yav hangi mala zarar vermiş vatandaş anlamadım ben
  Cevapla
 • Ömer iyi adam 5 ay önce Şikayet Et
  Chp 2 ay önce istifa ettim kurtuldum.Adın yerin dibine batsın.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Mustafa 5 ay önce Şikayet Et
  Dokunmayın CHP nin genel müdürüne.Zavallı adam adalet arıyordur.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • belcikadan 5 ay önce Şikayet Et
  eeee gezi olaylarinda ki mala cana zarar verilmedimi destek vermedinizmi chp olarak chp olarak zaten vatana mala zarar veriyorsunuz
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yetisir 5 ay önce Şikayet Et
  terorun uzantısı HDP ile kol kola dolaşacaksın iş birliği içinde olacaksın bir de bu teröristin şehit ettiği mehmetçiğin cenazesine çelenk yoluyacaksın.. bence şehit yakınları Kılıçdaroğlu dava acması lazım. tabi adalet varsa herşey ulu açık ortada...?dava icinde dava acılması lazım
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat