Baykal'dan dikkat çeken 'Suriye' çağrısı

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'de herkesin el ele verme zamanının geldiğidir. Şimdi oturup el ele baş başa konuşmayacağız da ne zaman konuşacağız? Bir an önce hiç gecikmeden olmadık şeylere takılmadan, işin büyüklüğünü düşünerek herkesin bu konuda harekete geçmesi lazım" ifadelerini kullandı

 Baykal'dan dikkat çeken 'Suriye' çağrısı
Baykal'dan dikkat çeken 'Suriye' çağrısı
GİRİŞ 23.08.2019 14:47 GÜNCELLEME 23.08.2019 14:51
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Suriye krizi ve son gelişmelere ilişkin olarak, "Ortak akıl, ortak çözüm geliştirerek üstesinden gelinecek sorunlar" dedi.  Eski CHP lideri, Antalya Milletvekili Baykal, "Suriye krizi nasıl çözülür" sorusuna yanıt verdi. 

"SORUNLAR PAYLAŞARAK ÇÖZÜLEBİLİR"

Baykal, "Önce kendi içimizde kendi içimizde konuşarak bu sıkıntılar, iktidarın ya da bir kişinin halledebileceği sorunlar değil. Ortak akıl, ortak çözüm geliştirerek üstesinden gelinecek sorunlar. Bugün biz biriyle çatışıyor gibi gözüken partilerin, liderlerin sorumluların bir araya gelip özgürce içlerini açarak, duygularını paylaşarak sorunları çözebiliriz" dedi. 

Baykal sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Ama gördüğüm Türkiye'de herkesin el ele verme zamanının geldiğidir. Şimdi oturup el ele baş başa konuşmayacağız da ne zaman konuşacağız? Bir an önce hiç gecikmeden olmadık şeylere takılmadan, işin büyüklüğünü düşünerek herkesin bu konuda harekete geçmesi lazım. Bunun yapılması ancak çıkış yolunun samimiyetle arayan, kendine güvenen, karşısındakilere değer veren anlayışla mümkün. Buna ihtiyacımız var." 

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • kasımpaşa lı. 4 hafta önce Şikayet Et
  chp nin başında iken bunları söyleyemediniz. k.oglundan ne bekliyorsunuz , vizyonu bile olmayan biri.
  Cevapla
 • önkonyalı 4 hafta önce Şikayet Et
  şeytanlarla işbirliği yapan münafıklar ne konuşacaksın ki
  Cevapla
 • Diriliş 4 hafta önce Şikayet Et
  İyi diyorsun da Sayın Baykal kiminle el ele tutuşacağız baş başa görüşeceğiz mensubu olduğun parti PKK sevicilerle el ele tutuşmuş PYD ye terör örgütü demiyor YPG ye sempati ile bakıyor katil Esede sahip çıkıyor. Bizim ak dediğimize kara diyor. CHP önce PKK nın elini bırakmalı milli düşünüp milletten yana bir tavır almalı ki o zaman belki eller tutulur. Ancak buda mümkün görünmüyor..
  Cevapla
 • Ali 4 hafta önce Şikayet Et
  Sn.Baykal Görünen Adam Değil.Zira Eskiden Gerçek Devlet Adamı Özelliklerine Sahipken Kaza(ACEBA) sonrası tamamen başkalarının AKLI ve FİKRİYLE HARAKET EDİYOR bence
  Cevapla
 • Can Polat 4 hafta önce Şikayet Et
  kendinw faydasi varmi bu adamin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ne yaptın Çağlar! Rakibini rencide etti...
Doğu Akdeniz'de Rum'ların hamlesinden sonra Yavuz o bölgeye gideblir