Gül'ün öğrencilerden alkış alan öğüdü

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara Atatürk Lisesi'ni ziyaretinde öğrencilere öğütlerde bulundu. Gül'ün öğüdü öğrencilerden alkış aldı.

Gül'ün öğrencilerden alkış alan öğüdü
Gül'ün öğrencilerden alkış alan öğüdü
GİRİŞ 25.05.2011 16:55 GÜNCELLEME 25.05.2011 16:55
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ankara Atatürk Lisesi'ni ziyaretinde öğrencilere öğütlerde bulunarak, sadece müfredata bağlı kalmamalarını, çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip olmaları için başka kaynakları da takip etmelerini istedi.

Cumhurbaşkanı Gül, Ankara Atatürk Lisesi'nin 125. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katıldı. Gül, liseye gelmeden önce tören için hazırlıklar yapılarak güvenlik önlemleri alındı. Gül gelişinde öğrenciler tarafından alkışlandı.

Törende öğrencilere hitap eden Gül, ''Geriye dönüp baktığımda üniversiteden çok lise yıllarım gözümde canlanıyor. Bugünlerin kıymetini iyi bilin ve geleceğe kendinizi ona göre hazırlayın. Bu yaşta çok okuyun ki ilerde zorluk çekmeyin.'' dedi. Çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip olunması gerektiğini söyleyen Gül, ''Bu yaşta okumanız gerekenleri yaşınız ilerleyince değil şimdi okuyun. Sadece müfredata bağlı kalmayın. Başka kaynakları da okuyarak kendinizi geliştirin. Bugünleri iyi değerlendirin.'' diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Gül, başarılı öğrencilere plaket vererek öğretmen ve öğrencilerle birlikte toplu fotoğraf çektirdi. Okuldaki törenin ardından Cumhurbaşkanı, Ankara Atatürk Lisesi'nden ayrıldı.

KAYNAK: CİHAN-AA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • Sade Vatandas 10 yıl önce Şikayet Et
    Yönetici ?. biri kasetten bahseder çocuklara diğer yaşadıklarından öğütler verir
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Altın ve dolar için bomba tavsiye! Bunu yapın arkanıza yaslanın: Her türlü kazanırsınız
20 yıllık suikastın karakutusu yakalandı! Dikkat çeken Can dündar detayı