D-100 karayolunda bayram dönüşü yoğunluğu başladı

D-100 karayolunda bayram sonrası dönüş yoğunluğu başladı. Kurban Bayramı dönüşü bu güzergahı kullanan sürüler Osmancık geçişinde kilometrelerce uzayan kuyruklar oluşturdu.

D-100 karayolunda bayram dönüşü yoğunluğu başladı
D-100 karayolunda bayram dönüşü yoğunluğu başladı
GİRİŞ 24.07.2021 16:03 GÜNCELLEME 24.07.2021 16:12
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Karadeniz Bölgesi'ni İstanbul'a bağlayan D-100 karayolunda bayram sonrası dönüş yoğunluğu başladı. Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil bölgelerinde geçiren vatandaşlar D-100 karayolu Osmancık geçişinde kilometrelerce uzayan kuyruklar oluşturdu.

Kurban Bayramı tatilinin son gününde vatandaşların dönüş yoluna çıkması ile, D-100 karayolu Osmancık geçişi İstanbul istikametinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Kurban bayramı tatilini memleketlerinde geçirenlerin dönüş yolculuğu başladı. Kurban Bayramı tatilinin son gününde vatandaşların dönüşüyle, D-100 Karayolu Osmancık kesimi İstanbul istikametinde trafik yoğunluğu yaşanırken, kilometrelerce uzayan araç konvoyu nedeniyle de trafik zaman zaman durma noktasına geliyor.

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla milyonlarca vatandaş, memleketlerinden ve tatil bölgelerinden geri dönüş için yeniden yollara akın etti. Öğle saatlerinden itibaren başlayan araç trafiği her geçen dakika artıyor. Geri dönüş yolunda vatandaşlar D-100 karayolu Osmancık geçişinde kilometrelerce konvoy oluşturuyorlar. Artan araç trafiği ve ilçe geçişinde yer alan EDS sistemi nedeniyle durma noktasına gelen trafikte ilerleyemeyen araç sürücüleri zor anlar yaşıyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ve bölge trafik müdürlüğü ekipleri güzergah üzerinde çeşitli tedbirler alarak araç trafiğinin yoğun olduğu geçiş kavşaklarında trafik akışını hızlandırmaya çalışıyor.

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 5
 • GÖRELE 1 ay önce Şikayet Et
  Mikroplar geliyor hazır olun
  Cevapla
 • Anadolu 1 ay önce Şikayet Et
  Bazı yerlerde 50 km hız sınırı koymuşlar dalga geçiyorlar resmen.. şehirlerarası yolda 50 km hız sınırı nedir yahu..
  Cevapla
 • GÖRELE 1 ay önce Şikayet Et
  ANADOLU...Biraz sonra canlıların yaşadığı ve ya senin yaşamanı güvence altına alacak yerlerden geçeceksin dikkatli ol o tabela her canlı için hayat....canım.....
  Cevapla
 • onur 1 ay önce Şikayet Et
  Keşke şöyle bir kaç sene daha kalsaydınız...
  Cevapla
 • yorumsuz 1 ay önce Şikayet Et
  50 km hizda olacagi bu sayin yetkililere duyurulur
  Cevapla
DİĞER HABERLER
İphone'lara İOS 15 ile gelen yeni özellikler! Hangi modeller destekliyor?
Son Dakika: Sağlık Bakanlığı temaslı rehberini güncelledi