Asırlık çınar ağacı villanın çatısına devrildi

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde asırlık çınar ağacı site içerisinde bulunan villanın çatısına devrildi.

Asırlık çınar ağacı villanın çatısına devrildi
Asırlık çınar ağacı villanın çatısına devrildi
GİRİŞ 05.08.2023 12:01 GÜNCELLEME 05.08.2023 12:01

Olay, sabah saatlerinde Rüstempaşa Mahallesi Özkum Caddesi'nde meydana geldi. Sokaktaki asırlık çınar ağacı gövdesinden kırılarak site içerisinde bulunan Tülin G. ve Celal B.’ ye ait villanın çatısına devrildi. Ev sahipleri büyük korku yaşarken, ihbar üzerine adrese itfaiye ve belediye ekipleri sevk edildi. Ekipler çevrede güvenlik önlemi alarak iş makinesine bağladıkları ağacı kesti. Olayda villanın çatısı hasar gördü.

Gürültüye uyanan ev sahiplerinden Celal B. deprem olduğunu düşünerek büyük korku yaşadıklarını söyledi. Site yöneticilerinin daha önce ağacın kesilmesi için ilgili kurumlara başvuruda bulunduğu ancak bir işlem yapılmadığı öğrenildi

KAYNAK: DHA
ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
MSB HİSAR-O'yu paylaştı! Hedefleri böyle imha etti...
Antalya Diplomasi Forumu'nda Güney Afrika Dışişleri Bakanı Pandor ayakta alkışlandı