Fucidin krem nedir? Fucidin krem sivilceye iyi gelir mi? Fucidin krem 2021 fiyatı...

Fucidin krem, sivilce ve ciltte oluşan yaralar için kullanılan kremdir. Tek başına kullanılan krem açık yaralar dışında direkt olarak sorunlu bölgeye uygulanabilir. Özellikle sivilce izleri için oldukça etkili olan krem doktor kontrolünde kullanılması gereklidir. Peki Fucidin krem ne işe yarar, nasıl kullanılır? İşte Fucidin kremin faydaları...

Fucidin krem nedir? Fucidin krem sivilceye iyi gelir mi? Fucidin krem 2021 fiyatı...
Fucidin krem nedir? Fucidin krem sivilceye iyi gelir mi? Fucidin krem 2021 fiyatı...
GİRİŞ 04.02.2021 09:48 GÜNCELLEME 04.02.2021 09:48
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Fucidin krem, sivilcelerin tedavi edilmesinde ve kurutulmasında etkili bir krem olduğu bilinmektedir. Eczaneden reçetesiz alınan krem, doktor tavsiyesiyle kullanılmaya başlanmalıdır. Değişik cilt tiplerinde farklı sonuçlara neden olacağından doktor kontrolünde kullanılması gerekir. Çok güçlü etkisi olan Fucidin krem, kaşıntı ve yanıkların tedavi edilmesinde oldukça etkilidir. 

FUCİDİN KREM NEDİR?

Birçok cilt problemlerinin tedavi edilmesinde etkili olan Fucidin krem, doktor tavsiyesi üzerine kullanılmaktadır. Kişi kendi cilt tipini biliyorsa ve sorununun farkında olarak bu kremi kullanması uygun görülür. Güçlü etkiye sahip olduğu için hassas ciltlerin tahrip edilmesine yol açabilir. Sivilce ve akne problemi olanların sorunlu bölgeye düzenli olarak kremi uygulamaları gerekir. Bir süre sonra sivilceler kurumaya başlar. Aynı zamanda daha önceki zamanlardan kalma sivilce izlerinin de tedavi edilmesine yardımcı olmaktadır. 

FUCİDİN KREM NE İÇİN KULLANILIR?

Cilt problemleri için kullanılan krem sivilce ve lekelerin tedavi edilmesi için kullanılabilir. Cilt tipi uygun olanların sorunlu bölgelerine uygulayarak tedavi etmeleri uygun görülür. Cilt kesiklerinin daha çabuk iyileşmesini, yaraların iz bırakmadan geçmesini, sivilce, yara, sinek, böcek, arı ısırıklarında kullanılmaktadır. Halk arasında daha çok sivilce ve sivilce izleri için kullanılmaktadır. Çok sert ve güçlü bir etkisi olduğundan doktora danışmadan kullanılması cilde verebileceği herhangi bir yan etkiden dolayı tavsiye edilmemektedir. Vücudun herhangi bir gölgesinde çıkan yara, sivri sinek ve sivilce için kullanılabilmektedir. Mantar, enfeksiyon, iltihap gibi problemlere karşı başvurulan en etkili kremlerdir.

FUCİDİN KREM YAN ETKİLERİ

Güçlü bir yapıya sahip olan Fucidin, ciltteki yara ve sivilce izlerini yok etmek yerine başka sorunlara da yol açabilir. Özellikle hassas cilde sahip olanların kullanmadan önce muhakkak doktora danışmaları önerilmektedir. Kremi kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise açık yaralara direkt olarak uygulanmamasıdır. Henüz kanayan ya da kabuk bağlamamış yaraların üzerine uygulanırsa cildin daha çok tahrip olmasına neden olabilir. Ağız yoluyla alınması da uygun değildir. Yani ağız ve dudak içinde çıkan herhangi bir yaraya uygulanmamasına özen gösterilmelidir. 

FUCİDİN KREM FİYATI NEDİR?

2021 Ocak ayı itibariyle 19.33 kr olarak belirlenmiştir.

YORUMLAR 1
  • Benden söylemesi 8 ay önce Şikayet Et
    Şiddetli baş ağrısı yapar tavsiye etmem
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Galatasaray'ın zirve inadı! Beşiktaş yıkıldı
Başkan Erdoğan'dan dünyaya 4 dilde Mescid-i Aksa mesajı