Erdoğan'dan önemli çağrı: Sahiplenmeye davet ediyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kamu ve özel sektör dahil tüm kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve vatandaşlarımızın tamamını, Engelli Hakları Ulusal Eylem Planımızı sahiplenmeye davet ediyorum." dedi.

Erdoğan'dan önemli çağrı: Sahiplenmeye davet ediyorum
Erdoğan'dan önemli çağrı: Sahiplenmeye davet ediyorum
GİRİŞ 02.12.2022 16:54 GÜNCELLEME 02.12.2022 16:56
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Engelli Hakları Ulusal Eylem Planı'nın, engellilerin haklarının korunmasına, güçlendirilmesine ve çok daha ileriye taşınmasına anlamlı katkılar yapacağına inandığını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, program değişikliği nedeniyle katılamadığı, Cumhurbaşkanlığı himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'ne yazılı mesaj gönderdi.

Erdoğan'ın çağrısından sonra İYİ Parti'de yeni istifalar: AK Parti'ye geçtilerErdoğan'ın çağrısından sonra İYİ Parti'de yeni istifalar: AK Parti'ye geçtiler

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan Başkan Erdoğan’a yeni şarkıAK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndan Başkan Erdoğan’a yeni şarkı

ENGELLİ HAKLARI ULUSAL EYLEM PLANINI SAHİPLENMEYE DAVET

Mesajında, katılımcıları selamlayan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Nazik davetiniz için teşekkür ediyor, bugün açıklanacak Engelli Hakları Ulusal Eylem Planımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Planın hazırlanmasında emeği geçen, katkısı bulunan herkese, ilgili tüm kurum ve kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Sporda, sanatta, kültürde, iş hayatında gerçekten önemli başarılar ortaya koyan engellilerimize gönül dolusu selamlarımı iletiyorum. Siz kardeşlerimin şahsında tüm engelli vatandaşlarımın, yarın kavuşulacak 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü tebrik ediyorum. Bu vesileyle kamu ve özel sektör dahil tüm kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve vatandaşlarımızın tamamını, Engelli Hakları Ulusal Eylem Planımızı sahiplenmeye davet ediyorum. Planımızın, engelli kardeşlerimizin haklarının korunması, güçlendirilmesi, çok daha ileriye taşınmasına anlamlı katkılar yapacağına inanıyorum."

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak

Editör Hakkında

Ankara'da doğan Özgür Bayrak, ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi "Gazetecilik" bölümünden mezun oldu. Üniversite döneminde çeşitli yerel gazetelerde muhabir ve editör olarak görev aldı. Star.com'da internet editörü olarak stajını tamamladıktan sonra Medya Takip Merkezi'nde 3 yıl boyunca Gündem, Siyaset, Spor, Ekonomi kategorilerinde haber ve SEO içerikleriyle birlikte galeri ve video hazırladı. 2019'un Şubat ayından bu yana ise Haber7.com'da Gündem Editörü olarak habercilik kariyerine devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • ulusalcı 1 yıl önce Şikayet Et
    Kira zammını güncelle başkann 25 nedir yahu
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrail güvenli bölgeyi vurdu: Şehit ve yaralı sayısı 400'e dayandı
Cüneyt Özdemir topa tuttu: Bugüne kadar bulmuşsunuz bu kadar kerizi...