Karaman'da yarın okullar tatil mi? 10 Ocak hava durumu

Özellikle bu sene itibariyle kar yağışının en yoğun şekilde yaşandığı illerin başında gelen Karaman'da 10 Ocak salı günü okullar tatil olacak mı? İşte Karaman hava durumu raporu ve detayları

  • GİRİŞ09.01.2017 12:57
  • GÜNCELLEME09.01.2017 12:57
Karaman'da yarın okullar tatil mi? 10 Ocak hava durumu

Kar yağışının en yoğun yaşandığı illerin başında gelen Karaman hava durumu raporu ve okul tatil mi haberleri büyük merak konusu oldu. Binlerce öğrenci veli Karaman'da 10 Ocak okulların tatil olması heyecanla bekliyor.

10 OCAK (YARIN) KARAMAN'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Karaman'ın Ermenek, Sarıveliler, Ayrancı, Kazımkarabekir, Başyayla ilçelerinde yarın okullar tatil olacak mı? Karaman Valisi Süleyman Tapsız konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmazken okullar tatil edilmesi an meselesi. Özellikle kent merkezinde yoğun kar yağışı beklenmesi okulların da tatil olmasına işaret. Okul tatil mi haberleri ile ilgili gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

karaman-10-ocak-hava-durumu

Karaman'da hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre İstanbul'da 10 Ocak salı günü kar yağışı bekleniyor. Sıcaklık en düşük -12 en yüksek ise 2 derece olacak.  Kar yağışının perşembe gününe kadar yağması bekleniyor.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Bu habere ilk yorum yapan sen ol

Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat