İngiliz gazetenin 'atom bombası' iddiası!

İngiliz menşeli Daily Express gazetesi komik bir iddia ile gündeme geldi. İddiaya göre Türkiye atom bombası planları üzerinde çalışıyor.

 • GİRİŞ10.08.2017 13:45
 • GÜNCELLEME10.08.2017 13:52
İngiliz gazetenin 'atom bombası' iddiası!

Avrupa'nın Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinde oynadığı algı operasyonlarına bir yenisi daha eklendi. 'Diktatörlük' algısı üzerinden yola çıkan Avrupa basını, bu sefer nükleer alanda bir iddia ortaya attı.

"ATOM BOMBASI"

İddiaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gizli bir planlanma ile AB ile yaşanan krizin ardından Türkiye'nin "Atom bombası" sahibi olabilmek için harekete geçebileceği belirtildi.

İDDİADA FETÖ PARMAĞI

ABD-Kuze Kore gerginliği gündemi doldurmaya devam ederken, İngiliz kaynaklı gazetenin iddiasını FETÖ'nün medya yapılanmasının içinde olup firari konumda bulunan Abdullah Bozkurt'tan aldığı belirtildi.

Bozkurt, Türkiye'nin içinde bulunduğu durum sebebiyle cephaneliğinde ve mühimmatında büyük bir artışa gitme yolunda olduğunu iddia etti. Haberde ayrıca, planların yapıldığını atom bombasının her an Türkiye tarafından alınabileceğini belirtti.

Yorumlar336

 • Vatandaşın isteği 7 ay önce Şikayet Et
  Bunları belki terbiye ederiz.Uslanacakları yok.Gizlice yapılmalıdır.Fazla söze gerek yok.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • hasan ali 7 ay önce Şikayet Et
  Erdogan gidince gerisi kolaymis ha ha yiyeyim sizin bu aklinizi et beyinliler, Erdogan baslangic hic ama hic unutmayin sapsallar....? Allahin izniyle ne Erdoganlar gelecek insallah ama aptal olmak yokkkkkk....?
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Efendimiz S.A.V sefere çıkarken ordusuna çiçek böceklere masum insanlara dikkat edin derken. Bizimkiler demeye utanarak diyorum ki "duamız inşAllah olur" "bizimde olmalı duamız bu" gibi yorumlar yapıyor. Bakın arkadaşlar atom bombası bir soykırımdır. Kısacası Allahın yarattığına isyan edip yok etmek gibidir. Bizim kitabımızda masumlara ,çocuklara ,zararsız canlılara zulmetmek ölüm biçmek yoktur. Akıllı olun kardeşim.
  Cevapla
 • isimsiz 7 ay önce Şikayet Et
  yapalım atom bombası. neden yapmayalım? abd, rusya, almanya, fransa vb. büyük ülkerlerde varken bizim de yapmamız lazım. bu iş iki silah üretmekle olmaz. adamlar zaten senelerdir üretiyorlar. ama atom bombası olursa o zaman işte bu güçlü ülkelerin arasında biz de oluruz.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • göktürk 7 ay önce Şikayet Et
  ya hadi ne olacaksa olsun kurtarın bizi bu dertten biz hazırız
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat