Boğaz'da şaşkına çeviren olay!

İstanbul Sarıyer Tarabya sahilinde ölü yunus bulundu.Sahil kenarında dün akşam balık tutanlar denizde ters dönmüş yunusu fark ederek durumu yetkililere bildirdi

GİRİŞ 17.12.2018 10:18 GÜNCELLEME 17.12.2018 10:29
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İstanbul'da Tarabya sahilinde dün akşam deniz polisleri tarafından kıyıya çıkarılan cansız yunus balığı vatandaşın yoğun ilgisini çekti.
Sahilde balık tutan ve yürüyüş yapanların bazıları yunusun fotoğraflarını çekti, bazıları da yaklaşarak elleriyle dokundu. Göz kısımlarında kan bulunan yunus, daha sonra  çevredekiler tarafından tekrar denize atıldı.

 

 

GÖZÜNDEN YARALANMIŞ AMA NE YARASI OLDUĞU BELLİ DEĞİL

Tarabya sahilinde balık tuttuğunu söyleyen Zeki Gökay, "Kıyıya çıkmış hayvan, gözünden yaralanmış. Ama ne yarası olduğu belli değil. Ben burada balık tutuyordum. Yunus kıyıya doğru geldi. Sahil güvenlik geldi kıyıya çıkardı" dedi.

 

 

ÇOK ÜZÜLDÜM İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY GÖRÜYORUM.

Sahilde yürüyüş yapan Kıymet Ada ise "Ben  de olduğunu anlamadım, sordum, yunus balığı kıyıya vurmuş onu da sahile çıkarmışlar. Sonra polisler geldiler, baktılar birşey yapmadılar daha sonra da gittiler. Boğaz'dan yunusların çok geçtiğini görüyorum ama buna ilk defa rastlıyorum. Çok üzüldüm yunuslar çok değerli hayvanlar" dedi

KAYNAK: DHA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • ilker 7 ay önce Şikayet Et
    Basit bir sokak kavgasıdır gözü morardıysa kesin kız meselesidir.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
On binler sokağa indi! Polis plastik mermi kullandı
Bu gurur Türkiye'nin! İlk kez araziye çıktı