Baza içindeki kadın cesedinin sırrı çözüldü

İstanbul Avcılar'da da bir evdeki baza içinde bulunan kadın cesedinin sırrı çözüldü. Cesedin Ürdün uyruklu Aysheh Khalil Abdal Alraie'ya ait olduğu tespit edildi. 9 gün önce buraya taşındıkları öğrenilen Aysheh Khalil Abdal Alraie'nin eşi A.A. cinayet şüphelisi olarak aranıyor. Koca A.A.'nın cinayetin ardından iki çocuğunu alarak ülkesi olan Ürdün'e döndüğü öğrenildi.

GİRİŞ 18.01.2019 17:10 GÜNCELLEME 18.01.2019 17:13
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

İstanbul Avcılar, Merkez mahallesi, Tüloğlu sokaktaki binadaki olay polis kayıtlarına göre şöyle gelişti. 9 Ocak 2019 tarihinde evini kiralayan ancak kirayı vermeyen kiracılarını görmek isteyen ev sahibi uzun süre çalmasına rağmen kapıyı açtıramadı. Bunun üzerine doğalgaz saatinin altına gizlediği yedek anahtarı alan ev sahibi yanındakilerle birlikte içeri girdi. Evde ağır kokular gelmesi üzerine ev sahibi ve yakınları salonda bulunan tek kişilik çekyatı kaldırıldığında çürümüş bir kadın cesedi ile karşılaştı. Hemen dışarı çıkan ev sahibi ve yakınları durumu polise bildirdi.

 

 

CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri üzerinde kırmızı eşofman bulunan kadına ait ceset üzerine inceleme yaptı. Büyük ölçüde bozulduğu öğrenilen cesedin Ürdün uyruklu Aysheh Khalil Abdal Alraie'e  (26) ait olduğu tespit edildi. Genç kadının, eşi ve iki çocuğu ile birlikte 9 gün önce evi kiralayarak taşındıkları tespit edildi. Polise bilgi veren bina sakinlerinden bazılarının 5-6 gün önce evden bağrışmalar duyduklarını söyledikleri öğrenildi. 

 

 

ÇOCUKLARINI DA ALARAK ÜLKESİNE KAÇMIŞ

Yapılan çalışmada öldürülen Aysheh Khalil Abdal Alraie'nin eşi A.A.'nın (29) iki çocuğunu alarak ülkesine döndüğü tespit edildi. Öte yandan Ürdün'de polise başvuran Aysheh Khalil Abdal Alraie'nin annesinin damadı ve torunlarının ülkelerine döndüğünü ancak kızının gelmediğini belirterek yardım istediği öğrenildi. Ürdün polisinin durumu Türk polisine 16 Ocak 2019 tarihinde bildirdiği ve genç kadının kayıp olarak arandığı da kaydedildi. Yetkililer cinayetzanlısı olarak aranan A.A.'nın Ürdün'de yakalanması için gerekli yazışmaların yapıldığını olayın çok yönlü soruşturulduğunu söyledi.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • mete 9 ay önce Şikayet Et
  Bu yabancilardan allahım ülkemizi kurtar artık
  Cevapla
 • dbr 9 ay önce Şikayet Et
  bakhele doğalgaz saatinin altına gizlediği yedek anahtarla girmiş,
  Cevapla
 • RUHİ 9 ay önce Şikayet Et
  Para için önünüze gelene evi kiralamayın kardeşim! Nasılda tamahkarsınız
  Cevapla
 • Antepli 9 ay önce Şikayet Et
  ne alakasi var 2 cocuklu temiz bir aile girmis eve neden nicin Allah bilir rabbim herkese sabir versin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Volkswagen'den flaş Türkiye açıklaması
Türkiye'yi BBC'ye anlattılar: Çadır bile koysalar döneriz