Şevkat Yerimdar final tarihi belli oldu! Şevkat Yerimdar neden bitiyor?

Fox TV dizilerinden bir bir final haberleri gelmeye devam ediyor. Yaz sezonunda ekranda olmaya başlayan ve ilgiyle izlenen Şevkat Yerimdar dizisinin final yapacağı iddia ediliyor. Peki, yayına başladığı ilk günlerde büyük reyting alarak zirveye oturan Şevkat Yerimdar neden bitiyor? Peki, Şevkat Yerimdar finali ne zaman?

 • GİRİŞ24.03.2018 10:56
 • GÜNCELLEME24.03.2018 10:56
Şevkat Yerimdar final tarihi belli oldu! Şevkat Yerimdar neden bitiyor?

Şevkat Yerimdar geçtiğimiz yaz sezonunda yayına başlamış ve ekranların en kısır döneminde haftalarca zirveyi kimseye kaptırmamıştı. Sinema filmi ile hayatımıza giren Şevkat Yerimdar karakteri ve mahallesindeki maceraların konu edindiği dizi reytinglerde önemli başarılara imza atmıştı. Ancak Fox TV yapımlarının üzerinde gezen kara bulutların Şevkat Yerimdar'ı da etkisi altına aldığı söyleniyor. Peki, Şevkat Yerimdar neden bitiyor? Senaryosunda bir kısırlaşmanın yaşandığı söylenen Şevkat Yerimdar ne zaman final yapacak? İşte, Şevkat Yerimdar finaline dair merak edilen tüm detaylar...

ŞEVKAT YERİMDAR FİNAL Mİ YAPIYOR?

 

Disney grubuna satışı gerçekleşen Fox kanalında yayınlanan bir çok program ve diziye yeni sezon için final yolu gözüküyor. Bu satış 20th Century Fox film stüdyosu ve İngiltere, Avrupa, Asya'daki Sky ve Star uydu yayınlarını da kapsıyor. FX ve National Geographic kablo kanalları, ABD'deki 22 bölgesel spor kanalı ve Fox grubunun dijital yayın platformu Hulu hisselerinin de satışının yapıldığı ve kısa sürede Disney'e geçeceği söylentiler arasında.

Hal böyle iken Fox kanalının yapısında da büyük ölçüde revizyona gidileceği konuşuluyor. Fox Türkiye'nin de etkileneceği söylenen bu satış sonucunda ilk günlerdeki başarısını artık gösteremeyen Şevkat Yerimdar'ın hem bu revizyon hem de senaryo kısırlaşması sonucunda çıkmaza girmesi nedenleriyle yeni sezonda yer almayacağı iddia ediliyor.

ŞEVKAT YERİMDAR NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Yeni sezon dev yapımların ekrandaki yerini alması ile reyting kaybı yaşayan Şevkat Yerimdar'ın 2018-2019 sezonunda yayında olmayacağı konuşuluyordu. Cuma günleri yayınlanan ve bu hafta 40.bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan Şevkat Yerimdar'ın 44.bölüm (final) ile 30 Mart Cuma akşamı FOX TV'de olması bekleniyor.

ŞEVKAT YERİMDAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Esin ve Şevkat nikah için gizlice gün alırlar. Biran önce bir aksilik çıkmadan evlenmek istemektedirler. Fakat mahalleli bunu duyar ve düğün için baskı yapar. Sonunda Şevkat düğüne ikna olur ama Esin’in hayalindeki düğün Şevkat’in istediği kadar sade değildir. Cuma dükkanını geri alma planları yaparken, İsmail de Cuma’dan kurtulma planları yapmaktadır. Düğün günü yaklaştıkça mahalledeki heyecan da gittikçe artmaktadır.

Yorumlar7

 • ilker 1 saat önce Şikayet Et
  bence şevkat yerimdar bitmesin bence daha çok macera yaşıyacaklar bitmesin film sosyal medyadan destek yapın
  Cevapla
 • arzu 22 saat önce Şikayet Et
  film final vemesin
  Cevapla
 • Hülya yasak 1 hafta önce Şikayet Et
  Şevkat ile esinin çocukları olsun bide çocuklarinı büyütürlerken mahalleyle çocuklarla komik olaylar gelişse izlemesi çok zevkli olur çünkü akşamları gülmeye ihtiyacımız var. Dizi bitmesin çok izleyenleri var
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Hülya yasak 1 hafta önce Şikayet Et
  Bu dizi çok seviliyor lütfen bitirmeyin tekrarlarını bile zevkle izliyorum
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • esmer 1 hafta önce Şikayet Et
  beni affet gibi ne idiği belli olmayan dizi 7 sene ekrandayken bunun bitmesi çok saçma
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • ayla 11 saat önce Şikayet Et
  Bir de kaç bölüm olmuş daha affedecekler. Nasıl bi Beni Affet'miş anlamadım gitti :D
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat