Söz 51.bölüm fragmanı! Söz 3.yeni sezon ne zaman başlıyor?

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Söz 50.bölümü ile sezon finali yaptı. Muhteşem sezon finali ile merak uyandıran Söz dizisi yeni sezon başlama tarihi heyecanla bekleniyor. Peki, Söz 51.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, Söz yeni sezon başlama tarihi ve tüm merak edilenler...

Söz 51.bölüm fragmanı! Söz 3.yeni sezon ne zaman başlıyor?
Söz 51.bölüm fragmanı! Söz 3.yeni sezon ne zaman başlıyor?
GİRİŞ 13.06.2018 10:55 GÜNCELLEME 13.06.2018 10:56

Söz 50.bölümü ile sezon finali yaparak ekrana ara verdi. Söz sezon finalinde; Bahar'ın hayatını kaybetmesi herkesi derinden yaralarken bu ağır kayıp seyirciyi de ekrana kilitledi. Yeni sezonu merakla bekleyen Söz dizisi izleyicileri yeni bölümün ne zaman geleceğinini araştırmaya başladı. Peki, Söz dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte, Söz 51.bölüm fragmanı ve Söz 3.sezon başlangıç tarihi...

SÖZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

 

 

İki sezondur ekranlarda fırtına gibi esmeye devam eden Söz dizisi 3.sezonu ile ekranda olmaya hazırlanıyor. Nefes kesen sezon finali ile merakları artıran Söz dizisi yeni sezonunun Eylül'de ekranlarda olması bekleniyor. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ve Mehmet Özgür gibi isimlerin paylaştığı Söz 51.bölüm fragmanı henüz yayınlanmazken, yeni sezon başlangıç tarihi de henüz belli değil. Söz 3.sezon yayın tarihi belli olur olmaz haberimizin detayında yer alacaktır. 

SÖZ SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Yavuz, yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için var gücüyle uğraşırken tim Derman’ın peşine düşmüştür. Derman yurtdışına kaçmak için hazırlık yaparken ölümle pençeleşen Bahar’ın acısıyla Yavuz artık bambaşka bir yola gireceğini anlamıştır. Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimali bile Yavuz’u kahreder. Yavuz onu bu halde gördüğünde yapmak istediği tek bir şey vardır. Derman’ı bulmak. 

Derman tam kurtuldum zannederken, artık üniformasıyla birlikte hayatını da vermeye hazır olan Yavuz hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Tam o sırada Yavuz’un aldığı haber namlunun ucundaki Derman’la birlikte herkesi şok edecektir.

YORUMLAR 4
 • Ncdmka 1 gün önce Şikayet Et
  Yukarıda gördüğümüze göre aybüke pusat 3. Sezonda var
  Cevapla
 • Zehra 5 gün önce Şikayet Et
  Yeni sezon lütfan (ben Bekleyeceğim )
  Cevapla
 • Tuğba 5 gün önce Şikayet Et
  Aybüke pusat neden diziden ayrıldı?
  Cevapla
 • ali 3 gün önce Şikayet Et
  öldüğü için filimden ayrıldı yavuz un nereye gittiğini bilmem
  Cevapla
DİĞER HABERLER
TSK'dan bayram temizliği: 61 terörist öldürüldü
Telefonda söyledi: Harekete geçtik, vuracağız!