Bir Zamanlar Çukurova 2.sezon ne zaman? Yeni sezon için soluksuz bekleyiş!

Reyting başarısını her geçen gün en üst seviyeye taşıyan ve rakiplerinden açık ara farkla önde giden Bir Zamanlar Çukurova sezon finali yaparak kısa bir ara verdi. Perşembe akşamlarının olmazsa olmaz dizisi haline gelen Bir Zamanlar Çukurova 2.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? İzleyici kitlesini giderek genişleten ve çeşitli platformlar aracılığıyla sıklıkla adından söz ettiren Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

GİRİŞ 18.06.2019 15:23 GÜNCELLEME 18.06.2019 15:23
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

ATV ekranlarında heyecan ve gerilim gibi duyguları en uç noktasına kadar izleyici kitlesine geçirmeyi başaran Bir Zamanlar Çukurova sezon finalinde izleyici kitlesini ters köşeye yatırarak beklenmedik gelişmelere imza attı. Gerçeklerin peşine düşen Demir'in aslında çocuk sahibi olabileceğini son anda öğrenmesi ve sevdiği kadının karnında taşıdığı bebeğin Yılmaz'dan olmadığının ortaya çıkmasıyla derin bir nefes alırken, Züleyha'nın ise uğradığı ağır itham ve hakaretten sonra bebeğini aldırmak için harekete geçmesinin ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon yayın tarihi bekleniyor. Diğer taraftan Züleyha'yı artık hem aklından hem de kalbinden silip atmak ve çok uzun bir zaman onunla ilgili geçiremediği tüm izleri yok etmek isteyen Yılmaz'ın Müjgan'la bir ömür boyu beraberliğe evet demesinin ardından Züleyha'nın kendisine tüm gerçekleri anlattığı mektubun eline geçmesinin akabinde Bir Zamanlar Çukurova 2.sezon ne zaman başlayacak? En başından beri Züleyha'nın hiçbir suçunun olmadığını öğrenen Yılmaz'ın şimdiden itibaren hayatına nasıl yön vereceği büyük bir merakla beklenirken Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Acun Ilıcalı'dan kendisine dair olay itiraf! Ses getiren öz eleştiri...

Demet Akalın'dan şaşırtan 'siyaset' itirafı! Kimse duyduklarına inanamadı

bir zamanlar çukurova yeni sezon fragmanı

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

 

Yapımcılığında Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’nın yer aldığı ve yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği her Perşembe akşamı birbiri ardına sıralanan sürprizleriyle seyircisini unutulmaz anlar yaşata Bir Zamanlar Çukurova 2.sezon yayın tarihi için geri sayıma başlandı. Tims&B Productions farkıyla ATV ekranlarına taşınan ve gerek başarılı bir şekilde ele alınan olay örgüsüyle gerekse oyuncu kadrosunu oluşturan isimlerin yeteneğiyle seyircisini karşılayan Bir Zamanlar Çukurova 2.sezonun Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması tahmin ediliyor. Oyuncu kadrosunu; Kerem Alışık, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek gibi yoğun ilgi gören isimlerin oluşturduğu Bir Zamanlar Çukurova 2.sezonun tarih bakımından ne zaman başlayacağı noktasında yapımcı tarafından şimdilik kesin ve net bir açıklama gerçekleştirilmedi. Aynı zamanda Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon fragmanı da duyurulduğu takdirde haberimiz üzerinden erişebilirsiniz…

bir zamanlar çukurova 2.sezon ne zaman

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 1
  • Ayşef 1 ay önce Şikayet Et
    şarkı süper
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Temmuz şehitleri için Kur'an-ı Kerim okudu
Dakika dakika 15 Temmuz gecesi neler yaşandı?