İsrail yine saldırdı! Bir Filistinli şehit edildi

Batı Şeria'da yer alan Ramallah kentinde İsrail askerlerinin müdahalesi sırasında açılan ateş sonucu ağır yaralanan Filistinli gencin hayatını kaybettiği bildirildi.

 • GİRİŞ03.01.2018 16:49
 • GÜNCELLEME03.01.2018 17:42
İsrail yine saldırdı! Bir Filistinli şehit edildi

Filistin Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, İsrail askerlerinin, Filistinlileri gözaltına almak için Ramallah'ın kuzeybatısındaki Deyr Nizam köyüne baskın düzenlediği belirtildi.

Açıklamada, İsrail askerlerinin gerçek ve plastik mermi kullandığı baskın sırasında başından yaralanan Musab Firas et-Temimi (17) isimli Filistinli gencin kaldırıldığı hastanede şehit olduğu kaydedildi.

İsrail askerlerinin, daha önce köy sakinlerini, askeri araçlar ve Yahudi yerleşimcilerin araçlarına taş atarak zarar verdikleri iddiasıyla, köyün girişini kapatmak ve sakinlerini de gözaltına almakla tehdit ettiği belirtiliyor.

KAYNAKAA

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Etiketler

Yorumlar3

 • 43.. 2 hafta önce Şikayet Et
  Şehadetin mubarek olsun Musab,butun mazlumlarin intikami elbet birgun alinacak
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Vahdettin 2 hafta önce Şikayet Et
  Ulan İsrail elbet birgün o gün geliçek ve hesap veriçeksin.Hangi Ağacın dibine saklansanda, Kahrolacaksın. Allah yar ve yardımcımız olsun İnşallah.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Yakub 2 hafta önce Şikayet Et
  Israil = Firavun . Neden? Firavunda 700 bin çocuk öldürmüştü bu Israil Amerika Avrupa düzeneği de yüz binlerce çocuk öldürdü! Küfür aynı değişmez. Paralı laf ebesi fizik yapısı olmaları gerçeği değiştirmez.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat