Katar televizyonu son dakika ile verdi!

Katar'da yayın yapan El Cezire televizyonunda; Türkiye'nin Afrin ve Menbiç'e yönelik operasyon için son hazırlıkları yaptığı ifade edildi.

 • GİRİŞ10.01.2018 08:30
 • GÜNCELLEME10.01.2018 08:47
Katar televizyonu son dakika ile verdi!

Fırat Kalkanı Harekatı ile Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlayan Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye'nin kuzeyinde Amerika destekli teröristlerin terör koridoru oluşturmasına izin vermeyecek.

AFRİN VE MENBİÇ

Bu kapsamda sınıra askeri sevkiyaylarına devam eden Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin ve Menbiç'i terör örgütü PKK'nın Suriye'deki uzantılarının elinden alacak.

KATAR TAKİPTE

Bölgede huzur ve güvenliği sağlamayı hedefleyen Mehmetçik, bölgeyi gerçek sahiplerine teslim edecek.

SON HAZIRLIKLAR

Türkiye'nin yaptığı hazırlıklar Katar tarafından da yakından takip ediliyor. Türkiye'yi bölgedeki en önemli müttefiklerinden biri olarak gören Katar'da yayın yapan El Cezire televizyonunda operasyonlar hakkındaki bilgiler son dakika olarak verildi.

"HAREKATIN TÜRKLER İÇİN ZAMANI GELDİ"

El Cezire yayınına katılan El Mutez Billah Hasan adlı muhabir, "Erdoğan, zamanlama açısından bu harekata neden olan sebeplerden bahsetmedi ancak son zamanlarda ABD’nin YPG’ye verdiği desteği keza Halkbank üzerinden ABD’de veya en azından Gülen ile bağlantılı bir ekip tarafından oynanan oyunlarla Türkiye’deki iç istikrarın hedeflediğini açıkça ifade ediyor. Bütün bu nedenleri yan yana koyduğumuzda bu harekatın Türkler için zamanının geldiğini söyleyebiliriz." diye konuştu.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar46

 • sahin 1 hafta önce Şikayet Et
  burada icraat arayan nasil laf ebeligi yapiyorsa tarihimizdeki icraatlarin nasil gelistigine bertaraf edildigine baksin devletin yarin icraat yapiyoruz deme mecburiyeti de yok bekle icraati gor
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Hamidiye süvarisi 1 hafta önce Şikayet Et
  Bom bom bom.kafire ölüm.anladığı dilden konusacaksin kafire.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Madem öyle katarda desdek versin biz okadar yanında durduk katarın
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  karsilik bekleyerek birsey yapmanin ne anlami var
  Toplam 5 beğeni
 • akıl vermeyin 1 hafta önce Şikayet Et
  herkez kafasına göre konuşuyor işi ehline bırakın vardır bir düşündükleri kaçtane komutan mit bürokratlar var siz sabredin allah sabredenlerden yanadır
  Cevapla Toplam 14 beğeni
 • Kadir 1 hafta önce Şikayet Et
  Kimse boş laf yapmasın Bin yıldır buradayız Türkiye dünkü Devlet değil Tarih okuyun boslaf yapanlar Canakkaleyi Büyük Taruzu Okuyun Herşeyden Önce vatan sever olun Türkoğlu türküsüne kadar Müslümanın Allah icin Yaşasın TurkiyeCumhuriyeti
  Cevapla Toplam 17 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat