Erdoğan: Korkaklar 8. defa yenilecekler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi'nde konuştu.

 • GİRİŞ20.03.2017 11:56
 • GÜNCELLEME20.03.2017 12:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan Futbol Zirvesi'nde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi'nde Kılıçdaroğlu'na isim vermeden yüklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Milletten korkan, gençlerden çekinen bir anlayışla Türkiye'nin geleceği inşa edilebilir mi? Aslında bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hala direniyorlar. Onun için de çıktıkları tüm maçlarda yeniliyorlar. Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan'da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar." 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar4

 • Yavuz Selim 11 ay önce Şikayet Et
  Reis , o bahsettiklerinin boynundaki ipi amerika , burunlarındaki halkayı avrupa tutuyor. o siyasi partinin derdi seçim kazanmak değil , terör üretmek
  Cevapla
 • bhdrr 11 ay önce Şikayet Et
  keşke sayın cumhurbaşkanımız fatih terime sorsaydı herhangi bir kupada başarı olabilecekmisiniz? diye...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ali 11 ay önce Şikayet Et
  galipolan allahtır.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Ankaralı 11 ay önce Şikayet Et
  KOCA REİS seslendiğin adamlar yüzlerine kösele yüz nakli yaptırmışlar. Sen doğruları söyle onlar yalan söylemeye devam ediyorlar, kulaklarını yenilgilere kapatmışlar. Allah yolunu açık etsin, güçlü TÜRKİYE için milletle ele ele...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat