Apple’dan öğrenci indirimi!

Apple’ın aylık abonelikle çalışan dijital müzik servisi Apple Music, 82 yeni ülkede daha kullanıma sunuldu ve birkaç yeni ülkede öğrencilere indirimli olarak sunulmaya başlandı

Apple’dan öğrenci indirimi!
Apple’dan öğrenci indirimi!
GİRİŞ 13.02.2018 09:40 GÜNCELLEME 13.02.2018 12:14
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Apple Music servisi bugün 79 yeni ülkede kullanıma sunuldu ve 26 Şubat’ta üç ülke daha listeye eklenecek. Apple, dijital Music servisini bu yeni ülkelerden bazılarında öğrencilere indirimli olarak sunacak.

Apple Music’in öğrencilere indirimli olarak sunulmaya başlandığı yeni ülkeler İsrail, Malezya, Filipinler, Polonya, Portekiz ve Tayvan olarak sıralanıyor. 

 

Türkiye'deki öğrenciler de Apple Music'e indirimli olarak abone olabiliyor. Bunun için Apple'ın burada belirttiği adımları takip etmek gerekiyor.

İki yıldır kullanımda olan dijital Music servisine daha önce yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Almanya, Danimarka, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki öğrenciler indirimli olarak abone olabiliyordu.

Apple Music’in abonelik ücreti bu ülkelerdeki öğrenciler için yarı yarıya indiriliyor. Üniversite öğrencileri servise üye olduktan sonra dört yıl boyunca servisi yarı fiyatına kullanabiliyor. Lisans üstü programlara katılan öğrenciler, servisi indirimli olarak kullanmaya devam edebiliyor.

KAYNAK: HABERTÜRK
ETİKETLER
Apple Music
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • mehmet 11 ay önce Şikayet Et
    bu firmaya para kazandırmayın.
    Cevapla
  • vatandaş 11 ay önce Şikayet Et
    iyi de burası Türkiye...
    Cevapla
DİĞER HABERLER
BBC’nin yalanı, gün yüzüne çıktı
Resmen açıklandı! Türkiye'ye 1 milyar Euro'luk yatırım