Tatlı Bela 101.bölüm Kanal 7'den izle! Astha bakıcı olarak...

Kanal 7'de yayınlanan ve Shlok ile Astha'nın aşk dolu hikayesini anlatan Tatlı Bela 101.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümüyle izleyenleri şaşırtmayı planlayan Tatlı Bela 101.bölüm özeti haberimizin detayında

Tatlı Bela 101.bölüm Kanal 7'den izle! Astha bakıcı olarak...
Tatlı Bela 101.bölüm Kanal 7'den izle! Astha bakıcı olarak...
GİRİŞ 15.06.2017 16:10 GÜNCELLEME 15.06.2017 16:10

15 Haziran perşembe günü itibariyle izleyiciyle buluşacak olan Tatlı Bela 101.bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle adeta nefes kesen Tatlı Bela yeni bölümü büyük merak konusu oldu. Peki Tatlı Bela 101.bölümünde neler olacak? Astha bakıcı olarak gittiği evde işine devam edebilecek mi? Shlok eski zenginliğini nasıl kazanacak? İşte Tatlı Bela 101.bölüm özeti ve tüm detayları

TATLI BELA 101.BÖLÜM FRAGMANI

TATLI BELA SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nirancan Slok’tan ne kadar da özür dilemeye çalışsa Slok bunu kabul etmemektedir. Babasının kimliğini artık taşımadığını ve kendisi için bir anlam ifade etmediğini söylüyor. Nirancan’a eğer benim için bir iyilik yapmak istiyorsan buraları terk et diyor. Angeli bu duruma tepki gösterse de Slok için bir değeri yoktur. Nirancan ise bu sözlerden sonra ortalıktan kayboluyor.

Jyothi ve Sid Riya’nın düğün davetiyelerini vermek için Varad’ın evine gelirler. Nirancan’ın nerede olduğunu soruyorlar. Sojal onun kendileriyle kalmadığını söyleyince Sid ve Jyothi şaşırırlar. Jyothi Kavya’ya Nirancan’ı soruyor. Kavya anne ve babasının onu cezalandırdığını söyler. Jyothi bunu kimseyle paylaşmamasını ister. Nirancan’ın daha eve gelmemesi üzerine Angeli ona bir şey olursa sizleri affetmem der. Slok ise umursamaz bir şekilde davranmaktadır. Az sonra Sachin televizyonu açmalarını ister.

Herkes gördükleri karşısında şaşkındır. Nirancan canlı yayında yaptığı konuşmayla herkesten özür dilemektedir.  Angeli bu yaşananlardan sonra onun hatalarını kabul ettiğini söyler. Slok ise üzgündür. Televizyonu sadece Slok izlemiyor tabiki, Jyothi, Varad. Sojal ve kaç kişi daha. Varad şimdi yandık derken, TV ‘den olanları izleyen Jyothi Sojal’e ağzına geleni söyler. Varad ise işyerinde televizyon izleyenlere fırça atarak işlerini yapmalarını ister.

Asta, Slok ve Angeli Nirancan’ı aramaktadırlar. Sonunda Slok ve Nirancan karşılaşırlar. Nirancan ondan özür dilemeye devam ederken Slok babasına sarılıyor. Nirancan artık uzaklara gidip cezasını çekeceğini söyler. Kavya dedesine yapılanlardan dolayı anne ve babasıyla konuşmayacağını söyler. Slok ise Varad ile konuşmaya gitmiştir. Nirancan Varad’ın  gücün esiri olduğunu ve Slok’u üzeceğini söyler. Ancak Asta merak etmemesi gerektiğini söyler.

Slok babasını evden kovan Varad’a çok sert çıkar. Varad ona da aynı yalanları söylese de Slok buna inanmaz. Varad ile tartışmanın şiddeti artınca Varad Slok’un kolundan tuttuğu gibi kapı dışarı eder. Slok neye uğradığı şaşırmıştır. Ertesi gün işe giden Varad’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Ofisteki tabelalalarda Sarkar İndirajet yazmaktadır. Güvenlik görevlileri Varad’ı dışarı atıyor. Eve geldiğinde bir darbe daha yiyecekktir. Çünkü evleri ve arabası da İndirajet’in  olmuştur. Ahilya artık intikamını aldığını söylemektedir.

Varad ve Sojal Asraham huzurevi’ne giderler. Burada kendisine tepki gösterirler. Varad hata yaptığını ve yaptıklarından dolayı özür dilemek istediğini söyler. Nirancan ise olanları gazeteden öğrenmiştir. Nirancan olanlardan kendini sorumlu tutuyor. Varad’ın tuzağa düşürüldüğünü anlıyor. Bu arada İndirajet ve annesi evdeki Nirancan’a ait resimleri kaldırtıyor. Ahilya artık intikamını aldığını ve rahat bir uyku uyuyacağını söylüyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Meral Akşener itiraf etti! Muharrem'le olmaz!
BORA'nın nefes kesen atış görüntüleri