Savaşçı 20.bölüm fragmanı! Nefes kesen mücadele...

Her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitleyen Savaşçı 19.bölümüyle Fox TV ekranlarındaydı. Savaşçı son bölümde, Kılıç Timi Eren'i kurtarmak için omuz omuza verir. İşte, Savaşçı son bölümün ardından merakla beklenen, Savaşçı 20.bölüm fragmanı...

Savaşçı 20.bölüm fragmanı! Nefes kesen mücadele...
Savaşçı 20.bölüm fragmanı! Nefes kesen mücadele...
GİRİŞ 11.11.2017 09:25 GÜNCELLEME 13.11.2017 10:39

Fox TV ekranlarının heyecanları doruklara çıkaran dizisi Savaşçı son bölümde de aksiyon hız kesmeden devam etti. Savaşçı 19.bölümde; Temo okul servisinden Eren'i kaçırır, onu kurtarmak için ise Kılıç timi iş başındadır. Fakat olayların seyri Temo’nun bile tahmin edemeyeceği kadar farklı gelişir. Her şeyi göze alan Albay Kopuz, Eren için elindeki son kozu kullanır. Peki, nefes kesen Savaşçı 19.bölümün hemen ardından, merakla beklenen Savaşçı 20.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Savaşçı 20.bölüm fragmanı

Savaşçı 20.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerini   Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli'nin paylaştığı Savaşçı 20.bölüm 12 Kasım Pazar akşamı saat 20.00'de FOX TV ekranlarında olacak.

Savaşçı 19.bölüm izlemek için tıkla

savaşçı 19.bölüm

Savaşçı son bölümde neler oldu?

Yüzbaşı Kağan, Doktor’un barajı bombalamasına izin vermez ama yaptığı hamle onu ölümle burun buruna getirir. Kılıç Timi, Kağan’ı kurtarmak için harekete geçerken, Doktor kıyıya çıkmayı başarır ve kaçmaya çalışır. Ama Kılıç Timi’nin elinden kurtulmak sandığı kadar kolay olmaz. Temo ise okul servisinden Eren’i kaçırmıştır. Oğlunun hayatından endişelenen Hatice fenalaşıp hastaneye kaldırılırken, operasyondan dönen Bayram’a bu haberi vermek herkes için çok zordur. Alınan istihbaratla Kılıç Timi, Eren’i kurtarmak için operasyona çıkar. Fakat olayların seyri Temo’nun bile tahmin edemeyeceği kadar farklı gelişir. Her şeyi göze alan Albay Kopuz, Eren için elindeki son kozu kullanır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Erdoğan: Birkaç güne operasyona başlıyoruz
Yavaş Kılıçdaroğlu'nun teklifini reddetti