(Kanal D) Kızlarım İçin oyuncuları kimdir?

Kanal D ekranlarında 28 Kasım Salı günü itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan Kızlarım İçin dizisi oyuncuları merak ediliyor. Peki, ilk tanıtımlarıyla dikkat çeken dizi Kızlarım Benim oyuncuları kimlerdir? İşte, Kızlarım İçin dizisi oyuncu kadrosu ve tüm ayrıntıları...

(Kanal D) Kızlarım İçin oyuncuları kimdir?
(Kanal D) Kızlarım İçin oyuncuları kimdir?
GİRİŞ 15.12.2017 11:10 GÜNCELLEME 15.12.2017 11:10

Kızlarım İçin dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ekranların iddialı yapımlarından biri olmaya aday. Kızlarım İçin ilk tanıtımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Tuvana Türkay gibi başarılı isimlerin rol aldığı Kızlarım İçin dizisi Süreç Film yapımcılığı ile ekrana gelecek. Dizinin yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan otururken, senaryosunu Zülküf Yücel kaleme alıyor. 28 Kasım Çarşamba günü ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Kızlarım İçin dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte, Kızlarım İçin dizisi oyuncuları ve karakterleri...

KIZLARIM İÇİN DİZİSİ OYUNCULARI

fikret kuşkan

Fikret Kuşkan (Yaşar Yılmaz)

22 Nisan 1965 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncunun tam ismi Mehmet Fikret Kuşkan'dır.  Oyunculuk serüveni lisedeyken edebiyat öğretmeninin desteği ile olur. İlk etapta fotoğrafçılık yapan Kuşkan vazgeçer ve tiyatro için sınavlara girer. 1986'da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nde eğitimini tamamlar. İlk filmi Zülfü Livaneli'nin yönetmenliğini yaptığı Sis'dir. ardından “Gençler” (1989) adlı dizi, sonra da sırasıyla; “Gizli Yüz” (1990), “İki Başlı Dev” (1990), “Issızlığın Ortası” (1991), “Dönersen Islık Çal” (1992) filmleri geldi. Kariyerinde bugüne kadar 38 filmde rol aldı. Çağan Irmak‘ın yönettiği “Babam ve Oğlum” (2005) ve “Mustafa Hakkında Herşey” (2003) gibi filmlerde başarı yakaladı. Kuşkan bunun yanında, “Şaşıfelek Çıkmazı“, “Emanet“, “Esir Şehrin İnsanları“, “Artık Çok Geç” ve “Issızlığın Ortası” adlı televizyon dizilerinde de rol aldı. 

tuvana türkay

Tuvana Türkay (Kumru Yılmaz)

3 Ekim 1990 doğumlu olan Tuvana Türkay İstanbul, Üsküdar’da Bulgaristan göçmeni ve Rizeli bir annesinin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul Koleji’nden mezun olan Tuvana Türkay eğitimine Beykent üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde devam etti. Kamera karşısına erken yaşta geçen Tuvana Türkay ilk kez 9 yaşında reklam filmlerinde oynamaya başladı. Oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri alan Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 tarihli Güvenrin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay bunların dışında Eksik Sayfalar, Esir Sultan, Yer Gök Aşk, Nakş-ı Dil Sultan, Ayrılık, Cumhur Cemaat yapımlarında yer aldı. Son olarak ise Deli Gönül dizisinde rol aldı. 

Elifcan Ongurlar

Elifcan Ongurlar (Sumru Yılmaz)

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elifcan Ongurlar, eğitimini Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Ateşin Düştüğü Yer sinema filmi ile yaşamıştır. Ongurlar, ekranlarda ilk olarak İlker Kaleli ve Nazan Kesal gibi önemli isimlerle birlikte rol aldığı “Kayıp Şehir" adlı dizide canlandırdığı “Seher" karakteri ile dikkat çekmiştir. Ongurlar ardından “Kara Ekmek"de “Mine” karakterine hayat vermiştir. Kariyerinde hızlı bir yükseliş yakalayan Elifcan Ongurlar “Kiralık Aşk” dizisinde “Fikret Galo” rolünü canlandırmıştır.  

Sanem Yeles

Sanem Yeles (Selva Küçük)

2 Ağustos 1988’de dünyaya gelen Sanem Yeles, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur. Oyunculuk kariyerine 2012 yılında “Mor Menekşeler” dizisinde canlandırdığı Firdevs karakteriyle başlamıştır. Oyunculuk kariyeri boyunca “Canımın İçi” (2012), “Kiralık Aşk” (2015-2017) dizileri ve Doritos Akademi (2013) reklam filminde rol aldı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda “Fehim Paşa Konağı” (2013-2014), “Parçacık” (2013-2014) ve “Gergedan” (2014-2015) oyunlarıyla izleyiciyle buluşan Sanem Yeles, Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nde aldığı 2 yıllık eğitim süresince de 4 oyunda yer aldı. Son olarak başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un rol aldığı Kiralık Aşk dizisinde yer almıştır.

Ahsen Eroğlu

Ahsen Eroğlu (Suna Yılmaz)

27 Ekim 1994 tarihinde dünyaya gelen Ahsen Eroğlu, Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde eğitim aldı. Daha sonra Sahne 3MOTA çatısı altında oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğun yanında dijital çizim ve tasarım çalışmalarını sürdürüyor. Tiyatro ve sinema oyunculuğu üzerine yurt içi ve yurtdışında eğitimlerine devam ediyor. Ayrıca Çetin Sarıkartal ile oyunculuk üzerine çalışıyor ve oyunculuk yüksek lisans programına hazırlanıyor.

Nazlı Ar

Nazlı Ar (Hüma Yılmaz)

Naz Ar, 26 Aralık 2009 İstanbul doğumludur. İlkokul 3. sınıfa giden Naz 2015 yılından itibaren Laylaşirin Ajans'a bağlı olarak bir çok projede profesyonel olarak oyunculuk yapmaktadır. Ayrıca Cumruhiyet Eğitim Merkezi'nden drama dersi almıştır. Karate, jimlastik, buz pateni, roller blade yüzme, modern dans, bale ve halk oyunları kurslarına gitmiştir. Aile İşi, Arka Sokaklar, Anne gibi dizilerde rol almıştır.

Ülkü Duru

Ülkü Duru (Hacer Karaman)

24 Ağustos 1965 tarihinde dünyaya gelen Ülkü Duru, Saint Pulchery ve Dame de Sion mezunudur. Beş yaşındayken, Belediye Konservatuvarı Bale bölümüne başladı. Sonrasında, okuluna devam etmekteyken konservatuvarın tiyatro bölümünü bitirdi. İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. 1998 yılında sert bir öğretmeni oynadığı Miss Margarida Yöntemi oyunu sırasında bir seyircinin kendisine tokat atması, çeşitli tartışmalara yol açtı. İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda Yangın Duası, Kır ve Vahşet Tanrısı oyunlarında oynamıştır. Yangın Duası oyununun da yazarı ve oyuncusu olan Berkun Oya'nın yönettiği İyi Seneler - Londra filminde, Zuhal Olcay'la başrolleri paylaşmıştır. 

serdar özer

Serdar Özer (Yağız Şehirlioğlu)

21 Ocak 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Serdar Özer, Girne Amerikan Üniversitesi'nde turizm-otelcilik bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine 2003 yılında Hekimoğlu dizisiyle başlamıştır. Ardından Küçük Kadınlar, Ay Tutulması, Dedemin Dolabı ve Emret Komutanım Yeniden dizilerinde rol almıştır. 2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün, 2017 yılında Bana Sevmeyi Anlat dizisinde ve Cesur ve Güzel dizisine rol almıştır.

anıl tetik

Anık Tetik (Egemen Yenişehirlioğlu)

Kadir Has Üniversitesi'nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Tetik, 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aynı zaman bir motor sporcusu Anıl Tetik, motor sporlarında birçok derece ve başarı elde etti. İki kez Türkiye şampiyonluğu ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda da birinci olarak üçte üç yaptı.2012 yılında Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan Anıl Tetik, kariyerine oyunculuk yaparak devam etmektedir. Hayat Bazen Tatlıdır dizinde rol almıştır.

Özgün Çoban

Özgün Çoban (Alper Kahraman)

5 Temmuz 1985 tarihinde dünyaya gelen Özgün Çoban, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur. Ekranların en çok izlenen günlük dizileri Deniz Yıldızı ve Beni Affet'te oynadığı karakterlerle tanınmıştır. Daha sonra Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüksek Sosyete dizisi kadrosuna dahil olmuştur.

numan çakır

Numan Çakır (Zübeyir Karaman)

1 Ocak 1970 tarihinde Düzce’de dünyaya gelen Çakır, profesyonel futbol kariyeri yapmış ancak daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. Numan Çakır, profesyonel oyunculuk deneyimine ilk olarak 2000 yılında Üvey Baba dizisi kadrosuna girerek başladı. Sonrasında 2002 yılında televizyon ekranlarının sevilen yapımlarından birisi olan En Son Babalar Duyar dizisi kadrosunda da kendisine yer buldu.

Hakan Yufkacıgil

Hakan Yufkacıgil (Tayfun Uysal)

Hakan Yufkacıgil, 1 Ocak 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş ve Bursa Devlet Tiyatro’sunda kursiyer olarak tiyatro hayatına başlamıştır. 2010 yılında “Av Mevsimi” adlı filmde Şener Şen ile birlikte rol almıştır. Yakın arkadaşları ile beraber kurmuş olduğu “Tiyatro Oyun Kumbarası” vardır ve 2012 yılında Oyun Kumbarası adı altında bir oyun sergilemişlerdir. Hakan Yufkacıgil, Filinta dizisindeki Sansar Cemil karakteri ile seyirci karşısına geçmiştir.

cansu fırıncı

Cansu Fırıncı

1982 yılında Ankara’da doğan Fırıncı, eğitimini Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2011 yılında Urfalıyam Ezelden dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış. Ekranlarda tanınması Kırgın Çiçekler dizisindeki Kemal rolüyle olmuştur. Sinema dünyasına da adım atan Cansu Fırıncı; Yolculuk, Can Tertip, Kanlı Postal ve Üç Harfliler 2: Hablis filmlerinde rol almıştır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD'den Türkiye'ye destek: Biz hazırız
Dolar düşüşe geçince yine harekete geçtiler!