Birbirinden ayrı kalan iki kardeşin yaşam mücadelesi

Anne babası boşanınca birbirinden kopan iki kardeşin unutulmama mücadelesinin anlatıldığı "Küçük Kalpler" adlı film 14 Eylül Cuma günü 19.00'da Kanal 7'de ekrana gelecek.

Birbirinden ayrı kalan iki kardeşin yaşam mücadelesi
Birbirinden ayrı kalan iki kardeşin yaşam mücadelesi
GİRİŞ 13.09.2012 11:07 GÜNCELLEME 13.09.2012 11:07

Zeynep ve Murat anne babası boşanmış iki kardeştir. Mahkeme Zeyneb'i annesine, Murat'ı da babasına vermiştir. Adliye önünde iki kardeş 'senede bir gün'de olsa bir araya geleceklerine söz verirler. Zeynep ve Murat ayrı ayrı şehirlerde hayatlarını devam ettirmeye başlarlar. Yılda bir kez de olsa bir araya gelmek için çaba gösteren iki kardeşin önüne bir sürü engel çıkmaya başlar.

Murat, kötü bir üvey annenin eline düşmüştür. Küçük yaşta çıraklığa başlamak zorunda kalan küçük çocuk bir yandan da okula gitmeyi istemektedir. Zeynep de başka bir şehre gitmiş. O da küçük yaşta hayat kavgası vermeye başlamıştır. Küçük elleriyle yatalak bir kadının temizliğini yapmaktadır. Günler geçer ve iki kardeşin sene de bir gün de olsa buluşmak için söz verdikleri gün gelip çatmıştır. Zeynep başka bir şehirde, Murat emir altında... Küçük kalpler yine bir arada çarpabilecek mi? İki kardeş eski günlerdeki gibi el ele dolaşma imkanı bulacak mı? İki kardeşin hasretle dolu hayatının anlatıldığı "Küçük Kalpler" Kanal 7'de.

Yönetmen: Taner Tunç, Senaryo: Hayriye Ersöz, Müzik: Arthause, Görüntü Yönetmeni: Tahir Zencirbağ, Kurgu Yönetmeni: Necdet Tok, Uygulayıcı Yapımcı: Arif Hakverdi, Işık Şefi: Bahadır Çolak, Kurgu: Mehmet Atan, Oyuncular: Zeynep Çopur, Selim Turgay Deli, Bilge Parlak, Yusuf Ünal, Yaren Aynuz, Şener Savaş, Özlem Argon, Yaşar Karakulak, Aziz İzzet Biçici, Nadir Ersoy, Asuman Kostak, Sinem Karanfil, Türel Sağlam, Ahmet Ali Micanoğlu, Merve Uçar, Nersin Uçak, Ceren Ertuğrul, Suat Geyik, Engin Kahya, Nurhan Demirhan, Halk Film, 95', 2012

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Alman otomotiv devi 600 bin aracını geri çağırıyor
Muharrem İnce önce söyledi sonra inkar etti