Mete Yetenek Sizsiniz programına katılırsa...

Kanal D'nin ve son zamanların en çok izlenen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin asi genci Mete Yetenek Sizsiniz programına katılırsa ne olur?

 • GİRİŞ04.01.2011 15:16
 • GÜNCELLEME04.01.2011 15:16
Mete Yetenek Sizsiniz programına katılırsa...

Show Tv'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz programında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Mete karakterinin canlandırılması seyircilerden büyük alkış aldı...

KAYNAKHABER7

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

Yorumlar4

 • Birol CAN 7 yıl önce Şikayet Et
  Hatalı haber. Birisi montajlayarak güzel bir çalışma yapmış, sizde sazan gibi atlayıp haber yapmışsınız.Sizi yayın yapmadan araştırma yapmaya davet ediyorum.
  Cevapla
 • merrahum 7 yıl önce Şikayet Et
  cehaletin boyutu. Show Tvde yayınlanan Yetenek Sizsiniz programına katılan bir yarışmacının Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Mete karakterini canlandırması seyircilerden büyük alkış aldı... evet haberin başlığı bu yalnız bu kişi yarışmacı falan değil ki bu kişi her hafta star t.v.de program yapan hayrettin karaoğuz ve bu da canlandırdığı bir tipleme sadece
  Cevapla
 • Timur 7 yıl önce Şikayet Et
  yeteneksiz-sinizin birincisi. aşkolsun sana çocuk aşk olsun!
  Cevapla
 • Fatma Öztürk Cavusoglu 7 yıl önce Şikayet Et
  O bir YARISMACI DEGIL, HAYRETTIN!!. Star Tv de Hayrettinin yaptigi skeclerden sadece birtanesi bu yoksa hickimse bu tiplemeyle Yetenek sizsinize katilmadi. Zaten Hayrettinde katilmadi, o sadece acun, ali ve hülya avsarin bazi sahnelerini birlestirirp gercekmis gibi yapti.
  Cevapla
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat