Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey son bölümü...

Fox TV'de seyirci ile buluşan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin konusu oldukça dikkat çekti. Yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları oldukça araştırılan isimlerden. Peki Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosu ve tüm detaylar...

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey son bölümü...
Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey son bölümü...
GİRİŞ 25.01.2022 17:51 GÜNCELLEME 25.01.2022 17:52

Fox Tv ekranında seyirci ile buluşan yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey oldukça dikkat çekti. Boşanma davalarının işlendiği dizinin kadrosunda başarılı oyuncular bulunmaktadır.

İşte, hakkında araştırma yapılan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin oyuncularının biyografileri...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY AZRA (GÖKÇE BAHADIR) KİMDİR? 

Gökçe Bahadır 39 yaşındadır ve İstanbul doğumludur. Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Tatlı Hayat dizisi ile başlayan oyunculuk kariyerinde, kendini ülke çapında tanıtması Hayat Bilgisi'nde gerçekleşti. 30'a yakın dizi ve filmde oyunculuk olarak yer aldı.

2011'de ünlü oyuncu Kemal Sunal'ın oyuncu olan oğlu Ali Sunal ile evlendi. Bu evlilik bir yılın sonunda sona erdi. En son Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol oynayan oyuncu, şimdi de Evlilik Hakkında Her Şey'de rol almaktadır. 

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SERGEN (SARP AKKAYA) KİMDİR?

Sarp Akkaya 41 yaşındadır. Konservatuvar mezunudur.  2017'de Sinem Yalçınkaya ile evlendi. Oyuncu Esra Akkaya ile kardeştir. ayrıca bir ikiz kardeşi bulunmaktadır.

Dönemin popüler dizisi Ezel'deki rolü ile kendini tanıttı. 20'den fazla dizide yer aldı ve 10'a yakın filmde oynadı. En son Çukur dizisinde rol alan Sarp Akkaya şimdi de Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde oyunculuk performansını sergilemektedir. 

YİĞİT KİRAZCI KİMDİR?

Yiğit Kiracı, İstanbul doğumludur ve 38 yaşındadır. İletişim Fakültesi Reklam Bölümü'nden mezun oldu. 2007'den beri ekranda oyunculuk performansını gösterdi. 20'ye yakın dizi ve filmde rol alan başarılı oyuncu en son internet dizisi 50m2'de boy gösterdi. Şimdi se Evlilik Hakkında Her Şey'de oynamaktadır. 

Kiracı, Yargı dizisinde Ceylin karakteri ile başrol oynayan Pınar Deniz ile birliktelik yaşamaktadır. 

Yargı dizisi Ceylin kimdir? Ceylin'i oynayan Pınar Deniz kaç yaşında ve nereli? Yargı dizisi Ceylin kimdir? Ceylin'i oynayan Pınar Deniz kaç yaşında ve nereli?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY GÜNEŞ (TÜLİN ECE YAZKAN) KİMDİR?

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş kimdir, nerelidir ve kaç yaşında? Tülin Ece Yazkan dizileri...Evlilik Hakkında Her Şey Güneş kimdir, nerelidir ve kaç yaşında? Tülin Ece Yazkan dizileri...

Tülin Yazkan, İstanbul doğumludur ve 30 yaşındadır. Oyunculuk bölümünden mezun oldu. İlk kez 2014'de kamera karşısına geçti. Çok sayıda dizide rol aldı. Dönemin popüler dizisi Ufak Tefek Cinayetler'deki rolü ile iyice tanınır hale geldi. En son Sefirin Kızı dizisinde rol aldı.

Oyuncu Yazkan'ın aynı projede yer aldığı Engin Akyürek ile birliktelik yaşadığı öne sürülüyor. 

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SANEM (GÖKÇE EYÜBOĞLU) KİMDİR?

Oyuncu Eyüpoğlu, 1 Ağustos 1983 günü İstanbul'da dünyaya geldi. Çok sayıda dizi ve filmde rol aldı. Kadın isimli diziden tanıdığımız başarılı oyuncu en son Zümrüdüanka'da oyunculuk performansını sergiledi. 

Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir? Sanem'i oynayan Gökçe Eyüboğlu aslen nereli ve eşi kim? Evlilik Hakkında Her Şey Sanem kimdir? Sanem'i oynayan Gökçe Eyüboğlu aslen nereli ve eşi kim?

Şimdi ise Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide Sanem karakterini canlandırmaktadır. 

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY ÇOLPAN (SUMRU YAVRUCUK) KİMDİR?

Sumru Yavrucuk kimdir ve aslen nereli? Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan'ı oynayan Sumru Yavrucuk eşi...Sumru Yavrucuk kimdir ve aslen nereli? Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan'ı oynayan Sumru Yavrucuk eşi...

Sumru Yavrucuk, Ankara doğumludur ve 59 yaşındadır. Oyuncu ve yönetmendir. Konservatuvar mezunudur. 30'dan fazla dizi ve filmde rol aldı. 20'den fazla oyunculuk ve yönetmenlik dalında ödülü bulunmaktadır. 

En son Baraj dizisinde rol alan başarılı oyuncu şimdi de evlilik Hakkında Her Şey dizisinde boy gösteriyor. 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL