Eren Erdem’in eşi "ajan" çıktı!

Karşı gazetenin patronu Turan Atabey’in ifadesinde CHP'li Erdem ile ilgili şok iddia: Erdem, eşinin BILD Gazetesi’nde çalıştığını ve Alman ajanı olduğunu söylemişti.

Eren Erdem’in eşi "ajan" çıktı!
Eren Erdem’in eşi "ajan" çıktı!
GİRİŞ 12.05.2018 08:10 GÜNCELLEME 12.05.2018 08:10
Bu Habere 90 Yorum Yapılmış

Karşı Gazetesi genel yayın yönetmenliği yaptığı dönemde FETÖ'ye yardım ettiği gerekçesiyle toplam 22 yıl hapis istemiyle iddianame düzenlenen CHP Milletvekili Eren Erdem ile gazetenin patronu Turan Atabey’in ifadesinde dikkat çekici bir detay ortaya çıktı. Atabey’in iddianamede yer verilen ifadesinde, “Eren Erdem’in eşi Nuray Erdem’in BILD Gazetesi’nde çalıştığını, Alman istihbarat ajanı olduğunu ve Almanya’dan eşi aracılığıyla hükümet aleyhinde belgeler getireceğini, bunları haber yapabileceklerini beyan etmişti” dediği belirtildi.

MİT TIR'LARI DOSYASI ERDEM'DEYDİ

 

 

KARŞI gazetesi muhabiri Emre Erçiş'in iddianameye yansıyan ifadesinde çarpıcı detaylar yer aldı. Emre Erçiş ifadesinde şunları söyledi: MİT TIR'larıyla ilgili şunu söyleyebilirim: MİT TIR'ları basına yansıdıktan sonra Eren Erdem'de Adana'daki MİT TIR'larıyla ilgili soruşma dosyasının tamamı kendisinde vardı. Hatta o tutanaklara ben de göz attım. Daha sonra öğrendiğim kadarıyla LAPAZEM isimli Twitter hesabına Eren bu dosyaları paylaşmış.

AKŞAM

YORUMLAR 90
 • Fani 4 yıl önce Şikayet Et
  Başka ne beklenirdi
  Cevapla
 • umk44 4 yıl önce Şikayet Et
  hainleri satilmişlar yerli devşirmeler ve aile boyu ajanlari için idam idam idam gelsin artik yeter
  Cevapla
 • Hamzil 4 yıl önce Şikayet Et
  Ön disinde çürük mu var .?
  Cevapla
 • ugur btn 4 yıl önce Şikayet Et
  Vatan hainleri neden bu kadar rahat bu ülkede ama bir ay yardım nafakasını parası olmadğı için ödeyemeyen adam bir ay hapse atılıyor
  Cevapla
 • Vatan 4 yıl önce Şikayet Et
  Kendide ajan.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ev sahipleri yeni zam bahanesi buldu! Vatandaşın cebine böyle göz dikme görülmedi
Dolar ve altını kıyasladı: 1300 TL tahmini yaptı