AK Parti'den CHP sözcüsüne tokat gibi Libya yanıtı

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, dün gerçekleştirdiği basın toplantısında, Libya’ya giden Türk heyeti hakkında “Libya’ya Hazine ve Maliye Bakanı’nın da gitmesinin nedenini çok fazla anlayabilmiş vaziyette değiliz” sözlerine AK Parti'den çok sert yanıt geldi.

AK Parti'den CHP sözcüsüne tokat gibi Libya yanıtı
AK Parti'den CHP sözcüsüne tokat gibi Libya yanıtı
GİRİŞ 20.06.2020 12:26 GÜNCELLEME 20.06.2020 13:02
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Öztrak'ın skandal ifadeleri ile ilgili Twitter hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Ömer Çelik'in açıklamalarından satır başları:

CHP sözcüsü yine zihniyetlerinin tarih ve siyaset dışı bir yerde durduğunu gösteren bir açıklama yapmış. CHP sözcüsü, Libya’ya giden Türk heyeti hakkında “Libya’ya Hazine ve Maliye Bakanı’nın da gitmesinin nedenini çok fazla anlayabilmiş vaziyette değiliz” demiş.

 

BAŞKA BAŞKENTLERİN GÖZÜYLE BAKIYORLAR

Başka başkentlerin gözlüğüyle bakıyorlar. O yüzden CHP yetkilisi çıkıp “Hafter makul ve seküler birisi, Serrac ise cihatçı” diyor. Meşru hükümetin başı ve Türkiye’nin dostu Serrac’ı düşman, darbeci Hafter’i dost ilan ediyorlar. Bu argümanın hangi başkentin tezi olduğu çok açık.

CHP sözcüsü, ABD eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Bolton’un sözlerini esas alarak hükümetimize sorular soruyor. CHP, Bolton’ın, kendisini görevden alan Trump’tan intikam almak için yazdıklarını, hükümetimize soru olarak yöneltiyor.

CHP yöneticilerinin sürekli başka başkentlerin tezlerine yaslanarak kendi hükümetlerine karşı tutum almaları bir parti politikası haline geldi. Ekonomi ve dış politika konusunda kendilerine has bir soruları yok, başka gözlüklerle sorulmuş soruları “tercüme” etmekle meşguller.

YAZDIR
YORUMLAR 5
 • Turan 3 ay önce Şikayet Et
  CHP bu ülkenin başına gelmiş en büyük tehlikedir. CHP bir milli güvenlik sorunudur. CHP terör örgütleri ve yabancı istihbaratların odak noktasıdır.
  Cevapla
 • M. Ali 3 ay önce Şikayet Et
  Anlayabilseydin zaten iktidarda olurdun...
  Cevapla
 • cep 3 ay önce Şikayet Et
  chp millet ve devlet düşmanı. Türkiye yıkılsa sevinirler.
  Cevapla
 • İzmir 3 ay önce Şikayet Et
  Chp hdp den daha tehlikeli bir partiye dönüştü bence
  Cevapla
 • samet 3 ay önce Şikayet Et
  cünkü icerdeki bütün terör örgütlerini destekliyorlar dünyanın neresinde kendi ülkesini başka bir ülkeye şikayet eder bunlar hahin ellerinde tek bir şey var atatürk ononda kemikleri sızlıyor
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan başkanlığındaki MGK toplantısı sona erdi
Beşiktaş - Rio Ave! CANLI