Ümit Özdağ'dan PKK'yla görüşme savunması

MHP İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Ümit Özdağ hakkında bugün gazetelerde çıkan haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Ümit Özdağ'dan PKK'yla görüşme savunması
Ümit Özdağ'dan PKK'yla görüşme savunması
GİRİŞ 27.05.2011 16:29 GÜNCELLEME 27.05.2011 16:29
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

MHP İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Ümit Özdağ, bir gazetede yayımlanan ''PKK'yla masaya oturan MHP'li'' haberini yalanlayarak, ''Türk milliyetçiliğini taşeron bir ideoloji haline getirerek bağımsız karakterini tasfiye etmek isteyenlere karşı her şart ve zeminde direneceklerini'' bildirdi.

Özdağ, bugünkü bir gazetede kendisiyle ilgili ''PKK'yla masaya oturan MHP'li'' şeklinde haber yer aldığını belirterek, bu haberin tamamen çarpıtma olduğunu savundu.

MHP üzerinde uzun süredir kapsamlı bir politik psikolojik harekat yapıldığını savunan Özdağ, ''MHP'ye hukuk dışı yöntemlerle saldırarak Genel Başkanını istifaya zorlamaya çalışanlar, yine oluşturmaya çalışacakları 'Yeni MHP' idaresinin önünde şahsımın engel olacağını bilmektedirler. Türk milliyetçiliğini taşeron bir ideoloji haline getirerek bağımsız karakterini tasfiye etmek isteyenlere karşı Türk Milliyetçileri her şart ve zeminde en etkili şekilde direnmişlerdir, direneceklerdir'' ifadesini kullandı.

Özdağ hakkında, ''Washington'da PKK temsilcisi ile görüştü.'', ve ''Terörist Murat Karayılan, Özdağ'ı Kandil'e davet etti.'' iddiaları dile getirilmişti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 14
 • fatihbüyüksarıkulak 13 yıl önce Şikayet Et
  HOCAM SENİ KINIYORUM.... bugüne kadar mhp den başka bir partiye oy vermemiş biri olarak seni şiddetle kınıyorum. hocam şunu sende biliyorsun ki mhp nin başında bulunan mevcut genel başkanın o koltuğa yakışmadığını ve hatta bir dönem kurltayda seni ne türlü yalanlarla diskalifiye edildiğini unutma. o olaylardan sonra sen haala o genel başkanla bu yola çıktıysan benim o partiye verecek oyum yok artık...
  Cevapla
 • bumillettenbiri 13 yıl önce Şikayet Et
  sakın ortaya bir şey atmayın. olurya bir halt zannedip hepsi birden saldırırlar bu kurtların. kendindenmiş değilmiş fark etmez yeterki ikbal çıkar olsun grisi boşdur mhp liler için. dün yaptıklarını bugün inkara kalkarlar. dün kendi yaptıklarını olumlu ama başkası yapmaya kalkarsa hain ilan edrler. bunlar değilmiydi c. başkanlığına aday olmaya giden s. somuncuoğlu nu tekme tokat döven zihniyet ne oldu cemal enginyurt denen kurt odamı hain oldu yoksa bugün.
  Cevapla
 • bumillettenbiri 13 yıl önce Şikayet Et
  bu sitenin meşhur bir kurdu var. her şeye saldırır mhp yi chp yi savunur iş akp ye gelincede saldırıya geçer. bu haberede dalmış gene hiç bir mhp li pkk ile görüşmezmiş akp görüşmüş ve ihanet içindeymiş. bre hey gafil 2002 den önce hükümet devlet pkk ile görüştümü görüşmedimi sen ondan haber ver. o zaman iktidar ortağı mhp değilmiydi peki o zaman mhp da hainmi olmuştu. o ümit dediğin adam için yapılmadığını kim nerden bilecek kaset hadisesinin. yarın onu getirip mhp nin başına oturturlarsa doğal yolla gelse tamam diyecezde kaset yoluyla gelirse o zaman o iftira ve hakaretlerini nereye koyacaz.
  Cevapla
 • MUSTAFA MÜDERRİSZADE 13 yıl önce Şikayet Et
  Selim Akkale'nin yorumunu okuyun lütfen..... Selim kardeşim herşeyi çok net yazmışın tşk.ler. Ben de MHP lilere sadece şunu soracağım Sn.Ümit Özdağ bu kadar kıymetli idi de neden Sn.Bahçeli'nin karşısına aday olarak çıktığında dışladınız,tehdit ettiniz ve de tartakladınız adamı.Şimdi neden kıymetlendi acaba....Kasetlerin sonucunda Bahçeli gidip Özdağ başkan olursa kimse şaşırmasın...ayrıca şehir magandalarının STAR gaezetesine yaptığı baskını barbarlık,gaddarlık ve cahillik olarak niteleyerek kınıyorum...
  Cevapla
 • Yüksel Akdeniz 13 yıl önce Şikayet Et
  Açıklamaya dikkat. Görüşmedim demiyor yüksek siyasetci
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye için tehlike çanları çalıyor! Rakamlar endişe verici
Bakan Yerlikaya, 9 günlük bayram tatilinin acı bilançosunu açıkladı