Titanların Öfkesi film fragmanı

Jonathan Liebesman'nın yönettiği ''Titanların Öfkesi (Wrath of the Titans)'' filminde, Sam Worthington, Ralph Fiennes ve Liam Neeson bir kez daha savaşan tanrılar olarak seyirci karşısına çıkacak.

Titanların Öfkesi film fragmanı
Titanların Öfkesi film fragmanı
GİRİŞ 29.03.2012 10:47 GÜNCELLEME 29.03.2012 10:47

Filmin konusu:

Korkunç Kraken'in kahramanca üstesinden geldikten 10 yıl sonra Zeus'un (Neeson) yarı tanrı oğlu Perseus (Worthington), 10 yaşındaki oğlu Helius ile birlikte bir kasaba balıkçısı olarak, daha sakin bir hayat yaşamak istemektedir. Bu arada, tanrılar ve Titanlar arasında üstünlük mücadelesi başlar.

Hades ve Zeus'un tanrı oğlu Ares (Edgar Ramirez) sözlerinden dönüp, Zeus'u yakalamak için Kronos'la anlaşma yapınca, Perseus daha fazla kayıtsız kalamaz. Zeus'un kalan güçleri de çekilince Titanlar daha da güçlenir ve dünya cehenneme döner.

Filmin detayları:

Yapım: 2012  -  ABD  
Tür: Aksiyon  Fantastik  Macera  
Süre: 145 dakika
Yönetmen: Jonathan Liebesman 
Oyuncular: Sam Worthington Liam Neeson Ralph Fiennes Toby Kebbell Bill Nighy Rosamund Pike Danny Huston Edgar Ramirez Jorge Guimerá Jorge Guimerá Kathryn Carpenter Asier Macazaga Freddy Drabble Alastair Cording Alejandro Naranjo Lamberto Guerra Daniel Galindo Rojas Killian Burke Caoilfhionn Dunne Kett Turton Sinéad Cusack Spencer Wilding Martin Bayfield George Blagden 
Görüntü Y.: Ben Davis 
Senaryo: Steven Knight Greg Berlanti 
Yapımcı: Louis Leterrier Callum Mcdougall Jon Jashni Basil Iwanyk Polly Johnsen Karl Mcmillan 

Filmin fragmanı:

Haber  7

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kia Ceed Türkiye'ye giriş yaptı! İşte fiyatı ve dikkat çeken özellikleri
Son dakika: 27 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı! Vaka sayısında yeni rekor